Mega Rayquaza powraca w Pokémon GO: Wyzwania i nagrody w czerwcu

Mega Rayquaza powraca do Pokemon GO poprzez czerwcowe Elite Raids

Mega Rayquaza powraca do Pokemon GO w ramach czerwcowych Elite Raids, dając graczom szansę na złapanie legendarnego Pokemona Gen 3 w jego Mega formie.

Raidy Pokemon GO Elite są trudniejsze niż tradycyjne raidy, a specjalne jaja raidowe wykluwają się, aby dać graczom 45 minut na walkę i złapanie wybranego Pokemona.

Aby ewoluować Rayquaza, gracze będą musieli zdobyć 400 Mega Energii, uczestnicząc w kilku elitarnych rajdach w określonych porach.

Powrót Mega Rayquazy w Pokemon GO

Pokemon GO potwierdziło, że Mega Rayquaza powróci do gry poprzez czerwcowe Elite Raids. Mega Rayquaza została dodana do Pokemon GO w zeszłym roku podczas Pokemon GO Fest, co oznacza, że ​​po raz pierwszy gracze mogli uzyskać formę Mega jednego z Legendarnych Pokemonów Generacji 3.

Raidy Pokemon GO Elite to trudniejsza odmiana tradycyjnych rajdów, które gracze mogą znaleźć w postaci specjalnego jaja rajdu. Kiedy jajo się wykluwa, gracze Pokemon GO mają 45 minut na ukończenie nalotu i mają szansę na złapanie opisywanego Pokemona w ramach nagrody za zwycięstwo.

Od momentu premiery w Pokemon GO odbyły się już cztery elitarne raidy, począwszy od Hoopa Unbound w 2022 r., a następnie elitarne raidy Regidrago i Regieleki w 2023 r. Na początku tego roku w Pokemon GO odbył się elitarny rajd Enamorus Incarnate Forme, a teraz wydarzenie to powraca z kolejnym potężnym Pokémonem, z którym gracze mogą walczyć.

Czasy raidów Mega Rayquaza Elite w Pokemon GO

Sobota 29 czerwca o godzinie 12:00

Sobota 29 czerwca o godzinie 13:00

W sobotę 29 czerwca o godzinie 17:00

W sobotę 29 czerwca o godzinie 18:00.

Nowe pudełko i nadchodzące wydarzenia w Pokemon GO

Wraz z ogłoszeniem Mega Rayquaza Elite Raids, Pokemon GO ujawniło, że podczas wydarzenia będzie dostępne nowe pudełko. W sklepie internetowym Pokemon GO będzie można nabyć Anniversary Box za 4,99 USD, zawierający trzy przepustki Pokemon GO Remote Pass, jeden Inkubator i trzy przepustki bojowe Premium.

Tymczasem gracze Pokemon GO wykonali już kalkulację, a gracze planujący wzięcie udziału w elitarnych rajdach Mega Rayquaza będą mieli przed sobą nie lada wyzwanie. Ewolucja Rayquazy wymaga 400 Mega Energii, dlatego konieczne będzie stoczenie elitarnego rajdu w każdym dostępnym przedziale czasowym.

Pomimo burzliwej historii Elite Raids, naznaczonej problemami z rozłączaniem, problemami z synchronizacją i błędami, społeczność Pokemon GO ma nadzieję, że tym razem wydarzenie przebiegnie gładko.

Źródło: gamerant.com