Mega Rayquaza: Nowy sezon Pokémon Go dzieli graczy

Ostatni sezon Pokémon Go, „Shared Skies”, podkreśla powrót rajdów Mega Rayquaza, a Niantic ogłosiło daty, w których gracze będą mogli zdobyć energię Mega Rayquaza. Jednak pierwszą reakcją graczy, choć pozytywną, jest niechęć do zadania i zdobycia wystarczającej ilości energii do ewolucji. Niantic poinformowało, że Mega Rayquaza będzie dostępna w Elite Raids w czterech przedziałach czasowych w lokalnym regionie graczy od 29 czerwca. Kiedy gracz rozpoczyna nalot, ma 45 minut na pokonanie Rayquazy, a naloty te są dostępne tylko dla graczy Pokémon Go osobiście. W zależności od tego, ile energii gracze zyskają w wyniku tych najazdów, ci, którzy najszybciej pokonają Rayquazę, otrzymają 100 energii, ale wielu prawdopodobnie zyska mniej. Biorąc pod uwagę, że megaewolucja Rayquazy wymaga 400 energii, gracze Pokémon Go postrzegają to ogłoszenie jako zniechęcające zadanie, które nastąpi w ciągu jednego dnia.

Mega wyzwanie rajdowe Rayquaza

Naloty Mega Rayquaza są dostępne dla każdego, jednak dyskusja toczy się w wątku Reddit serwisu TheSilphRoad. Wielu graczy wyszczególnia, że ​​zadanie może wymagać ukończenia Mega Raidu w każdym dostępnym przedziale czasowym, co może zająć do sześciu godzin dziennie. Wydarzenie to ma być trudnym wyzwaniem, ale poprzednie wydarzenia Elite Raid w Pokémon Go były problematyczne, z powodu problemów z synchronizacją, błędów, a gracze mieli problemy ze znalezieniem wystarczającej liczby graczy w swoim lokalnym regionie, aby wziąć w nich udział, tak jak miało to miejsce wcześniej po raz pierwszy Enamorus w roku.

Optymistyczni gracze

Niektórzy gracze Pokémon Go pozostają optymistami. Wiele z nich ma już sporą ilość energii Mega Rayquaza i wystarczy jedno spotkanie, aby wykorzystać ją w przyszłości. Inni mają nadzieję, że zapowiadane bezpłatne Timed Research będzie mogło zaoferować energię Mega Rayquaza, jednak jego zadania nie zostały jeszcze ujawnione i nastąpi to dopiero 29 czerwca. Jednakże ogłoszono, że pojawi się tutaj kolejny przedmiot potrzebny do megaewolucji Rayquazy, Meteoryt, miejmy nadzieję, że będzie to kolejny przedmiot, którego gracze będą potrzebować. Gracze wstrzymują jednak oddech do oficjalnego ogłoszenia.

Biorąc pod uwagę historię Niantic z rajdami Elite, może to być kolejny trudny weekend dla graczy Pokémon Go, zwłaszcza, że ​​te rajdy rozpoczynają się w tym samym czasie, co wydarzenie z okazji 8. rocznicy Pokémon Go, rozpoczynające się 28 czerwca.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak gracze Pokémon Go poradzą sobie z tym nowym wyzwaniem i czy społeczność zjednoczy się, aby pokonać przeszkody stwarzane przez te elitarne rajdy. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji na temat Pokémon Go i nadchodzących wydarzeń.

Źródło: www.bing.com