Łatwa zmiana lokalizacji w Pokémon GO

Jak zmienić lokalizację w Pokémon GO?

Zastanawiasz się, jak zmieniać lokalizacje w Pokémon GO, grze wymagającej lokalizacji, aby złapać Pokémona w prawdziwym świecie? Jeśli chcesz grać w domu bez wychodzenia, to jak zmienić lokalizację? „W przypadku zawodnych metod zmiany GPS Twoje konto Pokémon GO może zostać zablokowane. Jednak zmiana lokalizacji jest naprawdę prosta dzięki hackowi GPS Pokémon GO o nazwie Tenorshare iAnyGo. Za pomocą prostego dotknięcia możesz symulować GPS na swoim iPhonie i przemieszczać się, gdziekolwiek chcesz, bez ruszania się” – mówi rzecznik Tenorshare. Ale jak zhakować Pokémon GO GPS za pomocą tego narzędzia? Dowiedzmy Się !

Czy można zmienić lokalizację w Pokémon GO?

Tak, to możliwe. Mimo że Pokémon GO to gra plenerowa, rozumiemy – życie jest na pierwszym miejscu. Może na zewnątrz pada śnieg i nie chcesz wstawać z wygodnej kanapy, albo musisz złapać Pokémona w innym mieście. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nadal możesz grać w Pokémon GO bez wychodzenia na zewnątrz. Po prostu symuluj swoją lokalizację za pomocą symulatora lokalizacji Pokémon GO, takiego jak Tenorshare iAnyGo. Z tej aplikacji korzysta ponad milion użytkowników na całym świecie.

Bardzo łatwy sposób na symulację lokalizacji Pokémon GO

Wiele aplikacji do symulacji lokalizacji Pokémon GO wymaga jailbreakowania urządzenia, co grozi zablokowaniem. Ale dzięki Tenorshare iAnyGo możesz symulować Pokémon GO z całkowitym spokojem. Bez jailbreaka i bez obawy, że zostaniesz zbanowany. Oto najważniejsze cechy iAnyGo:

 • Swobodnie zmieniaj lokalizację GPS, nie ma potrzeby jailbreakowania/rootowania.
 • Użyj joysticka GPS do sterowania w grach w czasie rzeczywistym.
 • Oferuj trzy rodzaje wirtualnego ruchu z elastycznością kierunku 360 stopni.
 • Wyświetl licznik czasu oczekiwania po symulacji lokalizacji, aby uniknąć problemów z kontem.
 • Kompatybilny z aplikacjami takimi jak Pokémon GO na iOS.
 • Ustaw prędkość poruszania się GPS do 108 km/h.
 • Importuj/eksportuj pliki GPX dla niestandardowych tras.
 • Automatycznie zapisuj wyszukiwane adresy i godziny.
 • Powiększ mapę, aby zaplanować trasę.
 • Zarządzaj lokalizacją nawet 15 urządzeń.
 • Wsparcie dla iOS 17, Androida 14 i wcześniejszych.

Jak symulować Pokémon GO na iPhonie za pomocą Tenorshare iAnyGo?

Zainstaluj i otwórz iAnyGo na swoim komputerze, a następnie podłącz iPhone’a do komputera. Wybierz „Ruch joystickiem” (jest to czwarta opcja) na ekranie głównym. Dostosuj prędkość, przesuwając pasek prędkości zgodnie ze swoimi preferencjami. Możesz wybrać prędkość chodzenia, jazdy na rowerze lub jazdy. Następnie przesuń środkowy przycisk w kółko i puść. Poruszasz się z wybraną prędkością. Podczas podróży swobodnie obracaj kierownicę o 360 stopni, jak chcesz. Oto jak symulować Pokémon GO.

Informacje o Tenorshare iAnyGo

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienić lokalizację w Pokémon GO, Tenorshare iAnyGo jest najlepszym wyborem. Może sfałszować lokalizację GPS bez jailbreaka, rootowania lub ryzyka zablokowania. Dołącz do milionów użytkowników, którzy ufają produktom Tenorshare na całym świecie, poprawiając cyfrowe życie na niezliczonych komputerach. Odkrywaj Pokémon GO bez ograniczeń – dzięki Tenorshare jest to możliwe. To wydanie zostało opublikowane za pośrednictwem Send2Press®, jednostki Neotrope®. Więcej informacji można znaleźć na stronie Send2Press Newswire pod adresem https://www.Send2Press.com. CisionView oryginalną zawartość do pobrania multimediów: https://www.prnewswire.com/news-releases/simply-click-to-change-location-in-pokemon-go-302002513.html ŹRÓDŁO Tenorshare Co. Ltd.

Źródło: Finance.yahoo.com