Łapanie Pokémonów za pomocą Master Ball w Pokemon Go

Trener Pokémon Go zyskuje szacunek po użyciu swojej mistrzowskiej piłki do złapania osobistego, błyszczącego kostiumu Pokémona

Trener Pokémon Go zyskał szacunek społeczności po tym, jak użył swojej Mistrzowskiej Kuli do złapania Pokémona w Błyszczącym Kostiumie, jednego z jego ulubionych.

Duża część zabawy w Pokémon Go polega na łapaniu ulubionych Pokémonów, czy to w celu kolekcji, czy też wykorzystania ich w treściach PvE lub PvP.

W grze znajduje się także wiele Pokémonów w kostiumach, które są dostępne tylko podczas określonych wydarzeń. Oznacza to, że niektórzy szczęśliwcy mogą znaleźć swoje ulubione potwory w eleganckich strojach, ale tylko przez ograniczony czas.

Właśnie dlatego jeden z fanów Pokémon Go nie ryzykował po zobaczeniu swojego ulubionego Pokémona w Błyszczącym Kostiumie na wolności i zdecydował się użyć cennej Master Ball, aby uchwycić go na dobre.

Trener Pokémon Go używa swojej Master Ball na potworze w kostiumie

Trener, o którym mowa, podzielił się swoim nagraniem na subreddicie Pokémon Go w poście zatytułowanym „Nie chciałem ryzykować z tą panią”.

Zamieścili zrzut ekranu pokazujący, że omawiany Pokémon to noszący wstążkę Shiny Jigglypuff, który zadebiutował podczas wydarzenia noworocznego 2024.

OP wyjaśnił: „Powiedziałem mężowi, że musimy wybrać się na polowanie na Shiny, kiedy wczoraj wróciłem do domu z pracy. Zatrzymałem się po drodze po receptę i okazuje się, że Jigglypuffy też chodzą do apteki. Wiedziałem, że takiemu szczęściu może towarzyszyć tylko tragedia, dlatego uwieczniłem je moim Master Ballem. »

Wielu trenerów stwierdziło, że „szanuje” używanie Master Ball do łapania ulubionej piłki i grania w dowolny sposób.

„Szczerze mówiąc, szanuję to. Znacznie lepiej niż ludzie tacy jak ja, którzy nie mogą znieść jej używania, dlatego prawie nigdy nie używam Master Ball w głównych meczach” – powiedział jeden z fanów.

Społeczność reaguje na użycie Master Ball

Inni trenerzy aprobowali ten wybór, mówiąc: „Jest bardzo szykowna, zasługuje na taki wyjątkowy Bal”.

Inni zauważyli, że rozumieją jego użycie, ale uznali, że Master Ball to za dużo. „Szanuję łapanie Master Ballem, ale Golden Razz i Hyper również by się sprawdziły” – powiedział trener.

Podczas gdy niektórzy trenerzy krytykowali użycie Master Ball przez OP, wielu innych go broniło. „Mam wrażenie, że zbyt wielu graczy czasami zbyt poważnie podchodzi do używania Master Ball. Powinieneś mieć możliwość grania w grę, jak chcesz, bez oceniania…” – powiedział jeden z fanów w odpowiedzi na krytykę.

W komentarzach OP zapewnił społeczność, że nie żałuje korzystania z Master Ball. „Gdybym przegapił przebranego w kostium Shiny Jigglypuffa, poważnie żałowałbym. »

Źródło: www.dexerto.com