Kup naklejki do Pokemon GO, tak czy nie?

Zdobądź i używaj naklejek w Pokemon GO

Jak zdobyć i używać naklejek

Naklejki można zdobyć otwierając prezenty od znajomych lub Pokémonów towarzyszących lub kręcąc dyskami w PokéStopach. Rodzaj naklejki jest losowy, ale czasami gracze otrzymają ekskluzywną naklejkę podczas trwającego wydarzenia. Gracze mogą ułożyć maksymalnie 25 naklejek każdego typu. Oto jak z nich korzystać:

– Kliknij ikonę trenera w lewym dolnym rogu ekranu.

– Przejdź do zakładki „Znajomi” i wybierz ikonę jednego ze swoich znajomych.

– Wybierz „Wyślij prezent” i wybierz pocztówkę (otrzymaną poprzez obracanie dysków PokéStop).

– Wybierz naklejkę z opcji „Dodaj naklejkę”.

– Jeśli wybierzesz niewłaściwą naklejkę, po prostu dotknij „Zmień naklejkę”, aby ją zastąpić.

Dodanie naklejki do prezentu po prostu nada pocztówce więcej koloru. Jednak Pokemon GO czasami oferuje zadania badawcze o określonym czasie, w których gracze muszą wysłać określoną liczbę prezentów z naklejkami. Na przykład może otrzymać zadanie wysłania prezentów z naklejkami do 9 znajomych. Nagroda za ukończenie zadania jest różna, ale jest konieczna, jeśli gracze chcą cieszyć się wszystkimi nagrodami z każdego otrzymanego zadania.

Czy warto kupować naklejki?

Choć naklejki można zdobyć za darmo, gracze Pokemon GO mają możliwość zakupu ich za PokeCoins w sklepie w grze. Dostęp do nich można uzyskać wybierając ikonę Poké Ball, a następnie sklep. Przewiń w dół, a znajdziesz kategorię zawierającą tylko naklejki.

Naklejki sprzedawane w sklepie będą się różnić w zależności od sezonu i wydarzeń Pokemon GO. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje 6 naklejek sezonowych i 6 różnych naklejek, których nie można zdobyć w PokéStopach. Ceny naklejek kształtują się następująco:

– 10 naklejek za 35 PokeCoinów.

– 30 naklejek za 80 PokeCoinów.

Ponieważ jedynym sposobem na zdobycie PokeCoins w Pokemon GO jest pozostawienie Pokemona w siłowni, może nie warto wydawać monet na naklejki. Dodatkowo, naklejki będzie można ponownie zdobyć w PokéStopach oraz prezenty (od znajomych lub Pokémonów towarzyszących). Chociaż pakiet 10 naklejek kosztuje tylko 35 PokeCoinów, najlepiej je zachować, aby powiększyć swoje miejsce do przechowywania lub kupić Poffiny. Pokemon może zarobić do 50 PokeCoinów dziennie, więc zarobienie wystarczającej ilości pieniędzy, aby zwolnić miejsce, może zająć trochę czasu. Innymi słowy, lepiej kupić inne funkcje niż naklejki.

Pokemon GO jest dostępne na urządzeniach mobilnych.

Źródło: www.bing.com