Który typ elektryczny wybrać na Dzień Badań Naładowanych Pokemon Go?

Wybór Pokemona typu elektrycznego w Dzień badawczy Pokémon Go Charged-Up

Dzień badań Charged-Up w Pokemon Go oferuje graczom zadania badawcze w określonym czasie, które obejmują wybór jednego z pięciu typów elektrycznych, ale niektórzy trenerzy mogą zastanawiać się, który jest najlepszy. Przeanalizujmy każdą opcję.

Którego Pokemona typu elektrycznego z Charged-Up Research Day wybrać?

Wydarzenie Dnia Badań Naładowanych Pokemon Go obejmuje Pokemony typu elektrycznego z różnych generacji i regionów. Ta aktywność obejmuje ekskluzywną, czasową misję badawczą, której gracze mogą się podjąć, aby spotkać jeszcze więcej Pokemonów typu Elektrycznego, z szansą na znalezienie błyszczącego.

Jednak trenerzy będą musieli wybierać pomiędzy Chinchou, Electrike Blitzle, Joltik i Helioptile, więc możesz się zastanawiać, który jest najlepszym wyborem. Przeanalizujmy każdą opcję, co zmienia i czy warto kupić wyszukiwanie czasowe.

W przypadku graczy, którzy zakupili już czasową misję badawczą Dzień Naładowanych Badań, ukończenie Kroku 1 będzie wymagało dokonania wyboru. Warto zaznaczyć, że Etap 1 pozwoli Ci na walkę ze wszystkimi pięcioma Pokemonami niezależnie od Twojego wyboru. Trenerzy będą musieli wybierać spośród pięciu różnych typów Electric: Chinchou, Electrike Blitzle, Joltik i Helioptile. Każdego z tych Pokemonów można spotkać w błyszczących wersjach.

Ostatecznie wybór typu elektrycznego, z którym chcesz nawiązać kontakt, sprowadza się do osobistych preferencji, ponieważ etap 2 pozwoli ci stoczyć 10-krotną walkę z wybranym Pokemonem. Zadania kroku 2 pozostaną takie same dla każdego wyboru.

Czy powinienem kupić Pokemon Go Charged-Up Research Day Timed Research?

Decyzja o zakupie Timed Research zależy od Twojego zainteresowania typami elektrycznymi i tego, czy chcesz na nie polować w błyszczącej formie. Ten bilet zapewni Ci jedynie 1000 Stardust i 2500 XP oraz wielokrotne spotkania z Pokemonami.

Ta misja badań ograniczonych czasowo jest misją płatną powiązaną wyłącznie z wydarzeniem Dzień Naładowanych Badań. Bilet będzie kosztować 1 dolara (lub lokalną równowartość) i zapewni graczom dostęp do ekskluzywnych zadań. Ukończenie ich zapewni graczom więcej spotkań z wybranym przez siebie Pokemonem. Podobnie jak w przypadku innych zadań Timed Research, gracze będą musieli ukończyć je i odebrać nagrody do niedzieli, 3 marca 2024 r., do godziny 17:00 czasu lokalnego, w przeciwnym razie znikną.

Źródło: www.bing.com