Którego Pokémona wybrać w Pokémon GO: Sprigatito, Quaxly czy Fuecoco?

Najnowszy sezon Pokemon GO to ważny moment dla tej mobilnej gry Niantic polegającej na łapaniu potworów. Adventures Abound to pierwsze pojawienie się Pokemona z regionu Paldea, w tym trzech początkowych Pokemonów: Srigatito, Quaxly i Fuecoco.

Wybierz swoją ścieżkę: Przygoda ze Srigatito, Fuecoco lub Quaxly

W ramach najnowszego wydarzenia Pokemon GO, „A Paldean Adventure”, gracze będą musieli dokonać stosunkowo ważnego wyboru: wybrać, z którym Pokemonem startowym Paldea chcą wejść w interakcję w ramach badań specjalnych.

Gdy gracze zakończą pierwszy etap badań, chwytając osiem Pokemonów, będą musieli wybrać pomiędzy trzema starterami. Należy jednak pamiętać, że każdy starter Pokemon nadal może zostać złapany na wolności, więc nie myśl, że nie będziesz mógł ponownie uzyskać dostępu do żadnego z tych Pokemonów.

Nie mamy jeszcze dostępu do wszystkich etapów różnych badań, ale wydaje się, że większość etapów jest taka sama dla każdej ścieżki, z tą różnicą, że specyficzna ewolucja początkowego Pokemona. Na przykład ci, którzy wybiorą ścieżkę Quaxly, będą musieli ewoluować Quaxly na etapie 3.

Nagrodą za każdy etap są spotkania z wybranym początkowym Pokemonem. Zatem głównym powodem wyboru jednego z Pokemonów zamiast innych jest chęć ewolucji ich do postaci ostatecznej, ponieważ ewolucja ich form pośrednich w formy końcowe wymaga 100 cukierków.

Rodzaje ewolucji końcowych

Dla tych, którzy zastanawiają się, jakie są ostateczne typy ewolucji Sprigatito, Fuecoco i Quaxly, są to odpowiednio Roślina/Ciemność, Ogień/Duch i Woda/Walka.

Pokemon GO jest dostępne na urządzeniach mobilnych.

Źródło: www.bing.com