Kot staje się wirusowy, grając w Pokémon Go i łapając Repefire

Kot zyskuje popularność na TikToku po tym, jak został wprowadzony do gry w Pokémon Go, gdzie udało mu się złapać Weedle’a.

Sukces Pokemon Go

Pokemon Go odniósł ogromny sukces po premierze w 2016 roku, a gra mobilna Pokemon nadal cieszy się dużą popularnością wśród oddanych fanów.

Jedną z najlepszych rzeczy w tej grze jest jej dostępność, ponieważ jest łatwo dostępna dla każdego na urządzeniach mobilnych, a sama gra jest dość prosta.

Kot grający w Pokemon Go

Jednak mimo że w grze występuje kilka Pokemonów opartych na kotach, twórcy Niantic prawdopodobnie nie spodziewali się, że prawdziwe koty mogą stać się świetnymi trenerami Pokemonów. Ale nowy gracz w postaci uroczego kotka szybko stał się wirusowy.

Użytkownik TikToka udostępnił film, który szybko zdobył ponad milion wyświetleń i 100 000 polubień na platformie. Przedstawia kota leżącego na łóżku i korzystającego ze swoich uroczych łapek w mobilnej grze Pokemon.

Udaje mu się rzucić kilka Poke Balli, aby złapać kieszonkowe potwory na ekranie, i wreszcie udaje mu się złapać Weedle’a.

Zabawne reakcje

Szybko posypały się komentarze, ujawniając zabawne reakcje.

„Jest lepszy ode mnie” – stwierdził jeden z użytkowników.

„Prawdziwy automatyczny łapacz kotów” – dodał inny.

„Wszystko jest w porządku, dopóki przypadkowo nie użyją piłki Master” – skomentował jeden z użytkowników.

Biorąc pod uwagę, że w grze jest obecnie wielu doświadczonych graczy Pokemon, wydaje się, że nowy kot nadal musi się ulepszyć, zanim będzie mógł konkurować z najlepszymi.

Z pewnością interesujące będzie sprawdzenie, czy kot może nadal się poprawiać, lub czy w Internecie są inne ciekawe zwierzęta, które uwielbiają łapać Pokemony.

Oprócz kotów bonobo zyskało ogromną popularność po tym, jak nauczył się grać w Minecrafta.

Źródło: www.dexerto.com