Konkurs Tygodnia Mody Avatar Pokémon Go

Tydzień mody Pokemon Go 2023

Gdy za kilka dni rozpocznie się Tydzień Mody Pokemon Go, gracze będą mogli zobaczyć nowe i stare Pokemony w modnych strojach. Niantic zaprasza także trenerów do wzięcia udziału w tegorocznej uroczystości w ramach specjalnego konkursu mody na awatary, w którym można wygrać nagrody w grze. Do 13 listopada do 23:59 czasu PT gracze mogą pochwalić się swoim stylem, używając hashtaga #PokemonGoFashionWeek2023. Stamtąd gracze będą mogli głosować na „wybranych kandydatów” w Instagram Stories. Do chwili obecnej Niantic nie ogłosiło, jakie rodzaje nagród otrzyma ostateczny zwycięzca. Poniżej znajdziecie zdjęcie konkursowe. (Zdjęcie: Pokemony)

Liczba opcji dostosowywania awatara w Pokemon Go od dawna jest jedną z mocnych stron gry. Sklep jest stale aktualizowany o opcje bezpłatne i płatne, z których wiele opiera się na konkretnych Pokemonach występujących w grze. gra (a w przypadku Mimikyu, czasami Pokémony, których nawet nie ma w grze). Przy tak wielu dostępnych opcjach dostosowywania awatary w grach stały się dla graczy sposobem na pokazanie się swoją kreatywnością. Rozszerzenie uroczystości Tygodnia Mody na samych graczy wydaje się świetnym sposobem na rozwinięcie koncepcji przy jednoczesnym trzymaniu się tematu. Mamy nadzieję, że gracze będą się przy tym dobrze bawić i znajdą inspirację do własnych dzieł!

Tydzień mody Pokemon Go 2023

Tydzień Mody stał się coroczną tradycją w Pokemon Go, a w tym roku wydarzenie rozpocznie się 15 listopada o godzinie 10:00 czasu lokalnego. W tym roku nowe wersje Woopera, Quagsire’a i Dragonite’a będą nosić modne kostiumy. Wydarzenie będzie jednocześnie debiutem Shiny Gothity w Pokemon Go. Więcej o tegorocznej imprezie czytelnicy mogą dowiedzieć się tutaj. Odpowiednio, podczas tegorocznego wydarzenia odbędą się także zniżki na niektóre elementy awatara, a także pojawi się kilka nowych opcji. Niestety, te zniżki i nowe opcje pojawią się dopiero po zakończeniu Konkursu Awatarów, więc fani będą musieli na razie zadowolić się tym, co jest dostępne w Sklepie.

Wydarzenia listopadowe w Pokemon Go

Tydzień mody to jedno z wielu wydarzeń, na które gracze mogą czekać w Pokemon Go w tym miesiącu. Po zakończeniu Tygodnia Mody impreza Up! odbędzie się w dniach 22-27 listopada. Na dzień dzisiejszy Niantic nie podał żadnych szczegółów na temat wydarzenia, ale nazwa sugeruje, że będzie ono miało coś wspólnego z dodaną w zeszłym miesiącu nową funkcją Party Play. W sobotę 25 listopada odbędzie się także klasyczne wydarzenie z okazji Dnia Społeczności, którego centrum będzie Mareep. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego i zapewni graczom większą szansę na zdobycie Błyszczącego Mareepa.

Czy planujesz wziąć udział w konkursie Pokemon Go Fashion Week? Czy lubisz przebierać swojego trenera w grze? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com