Koniec wydarzenia Lśniący w Ogrodzie: Ukryte skarby w Pokémon GO (Głosuj na wilka)

Festiwal Ponsodo GO 2023 będzie gościł wyłącznie Shiny Petilil w piątkowy wieczór. Nie oznacza to jednak, że gracze, którzy nie wezmą udziału w wydarzeniu, zostaną pominięci. Od dziś dostępne będzie standardowe wydarzenie w grze skupiające się na Pokémonach trawiastych i baśniowych. To wydarzenie będzie oznaczać oficjalne wydanie Shiny Petilil, a także jego pierwszy występ na Pokémon GO Festival 2023. Dedenne, którego Shiny został niedawno wydany na imprezie, będzie również obecny. Porozmawiajmy o wydarzeniu Lśniący Ogród, które potrwa pięć dni.

Błyszczący ogród w Pokémon GO

Oto, co wydarzyło się podczas wydarzenia Błyszczący ogród w Pokémon GO.

Program imprezy

Od poniedziałku 23 lutego do soboty 5 sierpnia 2023 r. od 10:00 do 22:00 Od soboty 5 sierpnia do wtorku 8 sierpnia 2023 od godz. 8:00 do wieczora.

Początek Błyszczącego Petilila

Shiny Petilil zadebiutuje na Pokémon GO Fest 2023: Osaka i Pokémon GO Fest 2023: Londyn. Aby uczcić to wydarzenie, Lśniący Petil będzie dostępny na całym świecie podczas wydarzenia Lśniący Ogród.

Wygląd dzikich Pokémonów

Bulbasaur, Jigglypuff, Mystherbe, Granivol, Grainipiot, Cacnea, Petilil, Grindur, Spitzee, Sucroquin, Dedenne. Na szczęście Petilil nie będzie rzadkim Pokémonem do złapania podczas tego wydarzenia. Czy Niantic ma dla nas jeszcze jakieś niespodzianki?

Oto różne wyglądy:

– Od 5 do 6 sierpnia: Petilil

– Od 6 do 7 sierpnia: Cacnea

– Od 7 do 28 sierpnia: Mystherbe

– 28 sierpnia: Grainipiota

2 km Jajka

Oto Pokémony, które mogą wykluć się z 2-kilometrowych jaj: Rozbouton, Ceribou, Larveyette, Petilil, Croquine. Larvesta będzie rzadkim Pokémonem do zdobycia.

Benefity podczas imprezy

Oto korzyści, jakie możesz uzyskać podczas wydarzenia Błyszczący ogród:

– Odległości potrzebne do zdobycia serc za pomocą Pokémona Buddy zostaną zmniejszone o połowę.

– Będziesz miał większą szansę na zdobycie Energii Handlowej, spacerując ze swoim Pokémonem Buddy.

– Otrzymasz 1,5 razy więcej Gwiezdnego Pyłu za wykluwanie Pokémonów.

Badania

Oto Pokémony objęte badaniami terenowymi: Lippoutou, Rosélia, Petilil, Morbébé.

Niantic ogłosił: „Wyszukiwanie czasowe będzie dostępne natychmiast. Zadania te będą wyzwaniem dla graczy skupionych na eksploracji i wykluwaniu jaj. Pamiętaj, że te wyszukiwania będą ważne do wtorku, 8 sierpnia 2023 r., do godziny 20:00 czasu lokalnego. »

Źródło: game-news24.com