Kompletny przewodnik po Dniu Społeczności Rowleta w Pokémon GO

Comiesięczne wydarzenie dla fanów Pokemon GO

Co miesiąc odbywa się wiele wydarzeń dla graczy Pokemon GO, a Dzień Społeczności Rowlet jest jednym z najbardziej obchodzonych. Te wydarzenia wyróżniają Pokémona i oferują kilka sposobów na zdobycie go oraz innych potworów. Rowlet jest Pokémonem typu trawiastego i latającego, a Dzień Społeczności Rowletów umożliwia także zdobycie Chromatycznego Rowleta.

Dzień Społeczności Rowlet: Data i godzina

Dzień Społeczności Rowlet odbywa się w sobotę 6 stycznia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Wydarzenie zawiera kilka grywalnych treści, takich jak najazdy, zadania badawcze, ataki specjalne, ulepszenia i nie tylko. Gracze Pokémon GO mogą także po raz pierwszy podczas wydarzenia zdobyć Chromatycznego Rowleta, Chromatycznego Dartrixa i Chromatycznego Decidueye.

Zadania badawcze podczas Dnia Społeczności

Podczas Dnia Społeczności Rowlet uczestnicy mają dostęp do zadania badawczego. Oferuje to jedno zadanie z przedmiotami Pokémon GO i potworami jako możliwymi nagrodami. Istnieje również szansa na spotkanie Chromatycznego Rowleta.

Podczas tego wydarzenia gracze mogą również wykonać specjalne zadanie badawcze. Wykonanie tych specjalnych zadań nagradza graczy przedmiotami w grze, takimi jak Stardust, Candy i spotkania z Pokémonami.

Naloty Dartrix 4 Star w Pokemon GO

Po zakończeniu Dnia Społeczności Rowlet trenerzy Pokemon GO będą mogli wziąć udział w bitwach przeciwko 4-gwiazdkowemu najazdowi Dartrix. Gracze mogą brać udział w tych dodatkowych rajdach, korzystając wyłącznie z karnetów rajdowych i karnetów bitewnych premium; Nie można używać zdalnych przepustek rajdowych.

Zwycięstwo w tych rajdach powoduje, że więcej Rowletów pojawia się w miejscu rajdu na 30 minut, pomagając graczom zwiększyć ich szanse na zdobycie Błyszczącego Pokémona. Te dodatkowe naloty oferują również taką samą szansę na znalezienie Błyszczącego podczas 3-godzinnego wydarzenia.

Bonus Pokémon GO zawarty w wydarzeniu

Bonusy Pokemon GO będą aktywne od 14:00 do 22:00 czasu lokalnego, przekraczając zwykłe trzygodzinne ramy czasowe.

Te premie obejmują: zwiększoną liczbę spawnów dzikich Pokémonów, potrojony Stardust za każdego schwytanego Pokémona, 3-godzinny czas trwania kadzidła, 3-godzinny czas trwania modułów przynęty, podwójne cukierki za każdego schwytanego Pokémona i wiele innych korzyści.

Źródło: gamerant.com