Kompletny przewodnik na Dzień Społeczności Goomy w czerwcu 2024 r. w Pokémon GO

Przewodnik po Dniu Społeczności Goomy w Pokémon GO

Data i ewolucja Goomy’ego

Pokémon typu smoczego wyróżniony w czerwcowym Dniu Społeczności to Goomy! Odkryj bonusy związane z wydarzeniem i medale do zdobycia.

Goomy wraz ze swoją linią ewolucyjną Sliggoo i Goodrą po raz pierwszy pojawili się w regionie Kalos podczas szóstej generacji głównych gier. Posiada również formy Hisuiańskie dla swoich dwóch ewolucji, które pojawiły się w Pokémon Legends: Arceus.

Dzień Społeczności Goomy w czerwcu 2024 r. zaplanowano na 9 czerwca 2024 r., w niedzielę, od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. W Pokémon GO Goomy ewoluuje w Sliggoo z 25 cukierkami Goompy, a następnie w Goodrę ze 100 cukierkami Goomy.

Bonus z okazji Dnia Społeczności Goomy

Oto bonusy w grze, których gracze mogą się spodziewać podczas Dnia Społeczności Goomy w Pokémon GO:

Goomy ma zwiększoną częstotliwość pojawiania się dzikich zwierząt podczas wydarzenia.

cukierki do łapania Pokémonów.

Stardust do łapania Pokémonów.

szansa dla graczy na poziomie 31 i wyższym na otrzymanie XL Cukierków poprzez złapanie Pokémonów.

Moduły Lure aktywowane podczas Dnia Społeczności Goomy będą działać przez pełne trzy godziny.

Kadzidło (z wyjątkiem Kadzidła Codziennej Przygody) aktywowane podczas wydarzenia będzie działać przez trzy godziny.

Zrobienie kilku zdjęć podczas Dnia Społeczności Goomy’ego kończy się niespodziewanym spotkaniem z Goomym!

Dodatkową wymianę specjalną można wykonać za maksymalnie trzy sztuki dziennie (aktywna w dniu wydarzenia od 14:00 do 22:00 czasu lokalnego).

Handel będzie wymagał 50% mniej Stardust (aktywny w dniu wydarzenia od 14:00 do 22:00 czasu lokalnego).

Inne bonusy podczas Dnia Społeczności Goomy

Podczas wydarzenia skupione na Dniu Społeczności zadania związane z badaniami terenowymi, które wymagają złapania Goomy’ego, będą dostępne dla graczy po zakręceniu PokéStopami. Nagrody za te zadania badawcze w terenie obejmują dodatkowe spotkania z Goomym, Stardustem, Super Ballami i nie tylko.

Podczas Dnia Społeczności Goomy gracze będą mieli także dostęp do ograniczonych badań, których efektem będzie moduł Rainy Lure. Będzie dostępny i dostępny tylko w godzinach od 14:00 do 22:00 czasu lokalnego.

Płatne przedmioty z okazji Dnia Społeczności Goomy w Pokémon GO

Oprócz tych bezpłatnych przedmiotów, oto kilka płatnych przedmiotów z okazji Dnia Społeczności Goomy w czerwcu 2024 r. w Pokémon GO:

Za jednego dolara (lub równowartość w lokalnej walucie gracza) gracze mogą odblokować specjalną historię Goomy Community Search.

Oprócz tych specjalnych badań dostępnych wyłącznie z okazji Dnia Społeczności, dostępne będą również pakiety z okazji Dnia Społeczności. Oto ich lista:

Za 4,99 USD gracze mogą kupić Ultra Community Day Box zawierający dziesięć Ultra Balls, elitarny naładowany tomograf komputerowy i bilet na specjalną historię badawczą. Ta opcja jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym Pokémon GO.

Za 1350 PokéCoins gracze mogą otrzymać paczkę zawierającą 50 Ultra Balls, pięć Super Inkubatorów, Elite Charged CT i pięć szczęśliwych jaj.

Za 480 PokéCoins gracze mogą otrzymać paczkę zawierającą 30 Ultra Balls, Kadzidło, trzy Super Inkubatory i Moduł Lure.

Medale do zdobycia podczas Dnia Społeczności Goomy

Na koniec, oto medale, które można zdobyć podczas Dnia Społeczności Goomy w czerwcu 2024 r. Biorąc pod uwagę, że gracze muszą osiągnąć platynowe medale w Pokémon GO, oto niektóre medale, które można zdobyć podczas tego wydarzenia:

Medale Pokédexu

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś Goomy’ego i jego ewolucji w Pokédexie, zrobienie tego doda postęp w kierunku Medalu Kalos, który wymaga od graczy zarejestrowania 72 Pokémonów z regionu Alola w swoim Pokédexie.

Medale typu Pokémon

Złapanie Goomy’ego podczas Dnia Społeczności zwiększy postęp w zdobywaniu medalu Pogromca Smoków. Zdobycie medalu Trenera Smoków następuje po złapaniu przez gracza 2500 Pokémonów typu Smoczego w Pokémon GO.

Inne medale

Istnieją inne medale, które można zdobyć po prostu osiągając określone kamienie milowe w Pokémon GO. Oto pozostałe medale, o które będzie można walczyć podczas tej imprezy.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik po Dniu Społeczności Goomy w Pokémon GO był dla Ciebie pomocny! Mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić podczas nadchodzącego Dnia Społeczności i życzymy powodzenia w złapaniu dużej ilości Goomy’ego.

Źródło: sprzęgłapoints.com