Klasyczne detale z listopadowego Dnia Społeczności Pokémon Go

Wkrótce Mareep pojawi się na zupełnie nowym wydarzeniu społecznościowym Pokemon Go.

Przegląd wydarzeń

Wczoraj gracze Pokemon Go mogli cieszyć się dniem społeczności skupionym wokół Woopera, a Niantic nie marnowało czasu i ogłosiło kolejne wydarzenie w grze. W sobotę, 25 listopada, od 14:00 do 17:00, odbędzie się klasyczny dzień społeczności skupiony wokół Mareepa odbywać się. W tym czasie Mareep będzie pojawiał się znacznie częściej na wolności, a gracze będą mieli większą szansę na zdobycie go w błyszczącej wersji. Opcjonalna misja specjalna będzie dostępna w sklepie w grze za 1,00 dolara i będzie można ją podarować innym graczom. Jak zwykle, specjalnego zadania nie można kupić za PokeCoins.

Bonus z okazji Dnia Społeczności Mareep

Mareep to Pokemon typu elektrycznego, który po raz pierwszy pojawił się w Pokemon Gold i Silver. Mareep może ewoluować w Flaafy’ego za pomocą 25 cukierków. Gracze, którzy ewoluują Flaafy w godzinach Dnia Społeczności 25 listopada, otrzymają Pharampa, który zna wyróżniony atak: Dracoshock. Dragon Shock to naładowany atak o mocy 90, używany zarówno w bitwach trenerskich, bitwach na arenie, jak i w rajdach. Przynęty i kadzidła użyte podczas imprezy starczą na trzy godziny. Dodatkowo odległość potrzebna do wyklucia jaj w inkubatorach zostanie zmniejszona o 1/4 w godzinach Dnia Społeczności. Gracze będą mogli także cieszyć się pokazami PokéStopów z Mareepem oraz badaniami terenowymi skupionymi wokół tego Pokemona.

Harmonogram Dni Społeczności Pokemon Go

Data wydarzenia Classic Community Day w tym miesiącu została ujawniona w sierpniu ubiegłego roku w kalendarzu sezonu „Adventures Galore”. Harmonogram nie zawierał szczegółów, które Pokemony zostaną zaprezentowane, po prostu zapewnił fanom kilka dat do zapamiętania. Klasyczny Dzień Społeczności 25 listopada to właściwie ostatnia data w tym kalendarzu, więc jeśli plany się nie zmieniły, powinien to oznaczać koniec Dnia Społeczności w tym sezonie! Ponieważ koniec „Adventures Galore” jest nieuchronny, następny sezon prawdopodobnie zostanie ujawniony wkrótce, przynajmniej przed grudniowym dniem społeczności. Niantic nie podało żadnych szczegółów na temat nowego sezonu, chociaż prawdopodobnie zobaczymy więcej Pokemonów w wersjach „Scarlet” i „Purple”. Pokemony Paldea były bardzo obecne w Pokemon Go przez cały „Adventures Galore”, wraz z pojawieniem się takich ulubieńców, jak Srigatito, Quaxly i Fuecoco. Nadal istnieje wiele innych Pokemonów nowej generacji, które nie trafiły jeszcze do Pokemon Go, takich jak Annihilape, Roaring Moon i Dondozo. Oczywiście zdecydowana większość Pokemonów z regionu Galar Sword and Shield nie pojawiła się jeszcze w grze, więc niewykluczone, że nowy sezon również skupi się na nich. Na razie fani Pokemon Go będą musieli po prostu poczekać i zobaczyć! Czy planujesz wziąć udział w tym klasycznym Dniu Społeczności Mareep? Czy brałeś udział w wydarzeniu Wooper? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com