Jak zdobyć Varoom i Shadow Ho-Oh w wydarzeniu Taken Treasure w Pokémon Go

Nowe wydarzenie Pokémon GO rzuca wyzwanie Team Go Rocket

Najnowsza nadchodząca impreza Pokémon GO, Taken Treasures Event, koncentruje się na głównych antagonistach gry, Team Go Rocket. Oprócz tego celu podczas tego wydarzenia wszyscy gracze będą mieli dostęp do innych bonusów i unikalnych funkcji, a nawet do pierwszego pojawienia się Varrooma w Pokémon GO.

Dzięki temu wydarzeniu Varoom i jego ewolucja Revavroom zadebiutują w Pokémon GO! Podczas tego wydarzenia i po jego zakończeniu Varoom zostanie dodany do puli Pokémonów, które można zdobyć z 12 km Jaj. Aby ewoluować Varom w Revavroom, potrzeba 50 Cukierków Varoom, zdobywanych poprzez wyklucie, schwytanie lub przeniesienie jednego z tych dwóch Pokémonów.

Bonusy eventowe

Podczas tego wydarzenia będą aktywne dwa różne bonusy, oba związane z Team Go Rocket i Shadow Pokémon. Po pierwsze i najbardziej godne uwagi, podczas tego wydarzenia będziesz mógł użyć Naładowanych CT i Naładowanych Elitarnych CT, aby Pokémony Cienia zapomniały o Naładowanym Ataku Frustracji.

Jeśli chodzi o drugi bonus, możesz spodziewać się wzrostu liczby członków Team Go Rocket, których spotkasz zarówno w PokéStops, jak i w balonach Team Go Rocket. To znacznie zwiększy liczbę Tajemniczych Komponentów i Pokémonów Cienia, które zdobędziesz podczas tego wydarzenia.

Nowy Pokémon Cienia

Wraz z tym wydarzeniem nastąpi zmiana w niektórych Pokémonach Cienia, których będą używać stwory i przywódcy Zespołu Go Rocket, dając ci możliwość schwytania ich po bitwach z Zespołem Go Rocket.

Wyszukiwanie zdarzeń

Sezonowa aktualizacja badań specjalnych: Ostatnia część historii badań specjalnych w tym sezonie zostanie odblokowana wraz z rozpoczęciem wydarzenia „Zabrane skarby”. Ukończenie tej części historii badań specjalnych zostanie nagrodzone radarem superrakietowym, który umożliwi ci spotkanie i walkę z Giovannim, przywódcą Zespołu R. Wyszukiwanie zakończy się 1 marca 2024 r. o godzinie 10:00 czasu lokalnego.

Zadania badawcze w terenie

Obracanie różnymi PokéStopami podczas tego wydarzenia zapewni Ci zadania badawcze na terenie wydarzenia, dostępne tylko podczas wydarzenia Zabrane skarby. Wykonanie niektórych z tych zadań nagrodzi Cię cennymi przedmiotami w grze, w tym tajemniczymi komponentami, naładowanymi CT i szybkimi CT.

Najazdy Eventowe i Najazdy Cienia

Podczas tego wydarzenia garstka Pokémonów Cienia będzie bronić Raidów Cienia. Dodatkowo zmiany i Pokémony tematyczne z wydarzenia zostaną zaprezentowane w Normalnych Raidach.

Źródło: www.thegamer.com