Jak zdobyć ulepszenie w Pokémon Go i z niego skorzystać

Pokémon Go to bardzo popularna gra wideo i wiedza, jak zdobyć ulepszenie, jest niezbędna do wzmocnienia Porygonu. To rzeczywiście jedyny sposób na ewolucję go w Porygon2 i jest to dość rzadkie, co może wprawić Cię w kłopoty w poszukiwaniu tego cennego przedmiotu. Na szczęście znalezienie go jest trochę łatwiejsze niż myślisz, wystarczy uzbroić się w cierpliwość.

Jak zdobyć ulepszenie w Pokémon Go

Niestety, w zdobyciu ulepszenia dużą rolę odgrywa szczęście. Chociaż technicznie możliwe jest zdobycie go w wielu losowych kroplach, najbardziej niezawodnym sposobem na zagwarantowanie szansy na jego otrzymanie jest wykonanie siedmiu codziennych zadań w różne dni. W grze kliknij lornetkę w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie kliknij „Dzisiaj” i wykonaj jedno z tych zadań. Gdy to zrobisz, u góry ekranu pojawi się mały bufor i będziesz musiał wykonać zadania w siedem różnych dni, aby odblokować „doskonałość”, która zawiera losowy przedmiot ewolucji. Te dni nie muszą następować po sobie, więc nie martw się o robienie tego codziennie, ale jeśli tego nie zrobisz, zajmie to więcej czasu.

Warto zauważyć, że obok zadań znajduje się ikona kosza na śmieci, z której możesz skorzystać, jeśli nie wydają Ci się warte Twojego czasu. Mając otwarte miejsce na misję, możesz wejść w interakcję z Pokéstopem i otrzymać nowe zadanie. To wygodny sposób na odfiltrowanie czasochłonnych zadań i ułatwienie jednego z nich.

Które Pokémony ewoluują dzięki ulepszeniom w Pokémon Go?

Obecnie Porygon jest jedynym Pokémonem w Pokémon Go, który ewoluuje przy użyciu Ulepszenia i 50 Cukierków Porygon. Stamtąd możesz ewoluować Porygon2 w Porygon-Z za pomocą kamienia Sinnoh i 100 cukierków Porygon. Gdy będziesz mieć więcej niż jeden, możesz go zatrzymać, aby ewoluować więcej Porygonu, lub odrzucić, aby zaoszczędzić miejsce w magazynie. Złapanie większej liczby Porygonów pozwoli ci hodować różne statystyki i natury, ale jest to również dobry sposób na szybkie zdobycie doświadczenia w Pokémon Go.

Źródło: www.bing.com