Jak zdobyć dyski Genesect w Pokemon Go

Zdobywanie dysków Genesect w Pokemon Go

Napędy Genesect w Pokemon Go to przedmioty, których można użyć do zmiany rodzaju charakterystycznego ruchu Genesecta, Techno Blast. Ta umiejętność czyni go bardzo wszechstronnym Pokemonem zarówno w zawartości PvP, jak i PvE. Jednakże dyski Genesect są również stosunkowo rzadkie i mogą być trudne do zdobycia.

Obecnie jedynym sposobem na zdobycie dysków Genesect w Pokemon Go jest handel. Oznacza to, że będziesz musiał znaleźć innego gracza, który ma Genesecta z żądanym dyskiem, a następnie handlować z nim. Aby handlować Pokémonami, ty i drugi gracz musicie znajdować się w odległości nie większej niż 100 metrów od siebie.

Zdobądź inne dyski Genesect w grze

Należy zauważyć, że dyski Genesect nie są przedmiotami, którymi można handlować, jak w głównych grach z serii Pokemon. Oznacza to, że po zamianie Genesecta na dysk, zostanie on zablokowany na tym dysku na zawsze.

W Pokemon Go dostępne są cztery typy napędów Genesect:

– Douse Drive (wodny wybuch techno)
– Napęd uderzeniowy (Techno Blast typu elektrycznego)
– Burn Drive (Techno Blast typu ognistego)
– Chill Drive (Ice typu Techno Blast)

Jeśli nie możesz znaleźć gracza, z którym możesz handlować, zawsze możesz poczekać, aż Niantic doda do gry inne dyski Genesect, jednak nie ma gwarancji, że stanie się to wkrótce.

Istnieje kilka innych potencjalnych sposobów zdobycia dysków Genesect w Pokemon Go w przyszłości:

– Niantic może wypuszczać dyski Genesect jako nagrody za specjalne zadania badawcze lub podczas wydarzeń.
– Niantic może dodać dyski Genesect do sklepu w grze.
– Niantic może oferować dyski Genesect jako prezenty graczom, którzy osiągną określone cele w grze, takie jak poziom 50 lub ukończenie Pokédexu.

Źródło: www.gamerevolution.com