Jak zdobyć błyszczącego Crabrawlera i Crabominable w Pokémon GO

Jak zdobyć błyszczące Pokémon Crabrawler i Crabominable w Pokémon GO

Błyszczący Crabrawler w Pokémon GO

Tak, Crabrawler może być genialny w Pokémon GO. Błyszcząca forma pojawiła się po raz pierwszy podczas wydarzenia Jaskinia Odkrywców 15 czerwca 2024 r. o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Chociaż wydarzenie to zbiega się z Pokémon GO Fest: Madrid, Shiny Crabrawler będzie dostępny na całym świecie dla wszystkich graczy, nie tylko tych z biletami na GO Fest. Jego ewolucja, Crabominbal, może być również genialna w Pokémon GO.

Jak zdobyć Błyszczącego Crabrawlera w Pokémon GO

Skoro Shiny Crabrawler jest już dostępny, jak możemy go zdobyć? Podobnie jak wiele Błyszczących Pokémonów, Crabrawler będzie łatwiejszy do złapania podczas wydarzenia inaugurującego, które odbędzie się w dniach 15–18 czerwca 2024 r. Po wydarzeniu Jaskinia Odkrywcy, Błyszczący Crabrawler będzie nadal dostępny, ale z mniejszymi możliwościami jego złapania. Oto różne sposoby spotkania tego błyszczącego Pokémona w Pokémon GO.

Dzikie spotkania

Najbardziej konsekwentnym sposobem na złapanie Błyszczącego Pokémona jest spotkanie go na wolności. Błyszczący Crabrawler pojawi się na wolności od 15 czerwca 2024 r. i będzie dostępny nawet po zakończeniu wydarzenia inauguracyjnego. Podczas wydarzenia Jaskinia Odkrywcy będzie pojawiał się częściej niż zwykle, więc teraz jest dobry moment na polowanie na błyszczące Pokémony. Jeśli czytasz to po zakończeniu wydarzenia, nie martw się, nadal będziesz mógł spotkać tego błyszczącego Pokémona na wolności.

Codzienne używanie Kadzidła i/lub Kadzidła Przygody zwiększy liczbę dzikich Pokémonów, które napotkasz, więc rozważ użycie tych przedmiotów podczas polowania na Błyszczące Pokémony, aby zwiększyć swoje szanse.

Naloty

Crabrawler będzie Raid Bossem 1. poziomu podczas wydarzenia Explorer’s Cavern, co oznacza, że ​​będzie to łatwa walka, nawet jeśli grasz solo. Po pokonaniu Raidu będziesz miał szansę schwytać Crabrawlera – a on może być po prostu genialny! Możliwe, że Crabrawler pojawi się ponownie jako boss Raidu po wydarzeniu, więc miej oko na lokalne areny, aby uzyskać szansę na zdobycie Błyszczącego Crabrawlera.

Płatne wyszukiwanie w Jaskini Odkrywcy

Jeśli kupisz płatny bilet Timed Research na wydarzenie Explorer’s Cave w Pokémon GO, będziesz miał jeszcze większą szansę na spotkanie Crabrawlera. Wykonując określone zadania w tym czasowym łańcuchu nagród, zostaniesz nagrodzony spotkaniem z Crabrawlerem – co może być genialne! Płatne czasowe poszukiwanie Jaskini Odkrywcy kosztuje 1,99 USD lub równowartość w lokalnej walucie i jest dostępne do 18 czerwca 2024 r. w sklepie w grze. Oprócz większej liczby spotkań będziesz także zdobywać cukierki Crabrawlera na ścieżce nagród, co umożliwi ci to przekształć swojego nowego przyjaciela w Crabominable.

Jak zdobyć Shiny Crabominable w Pokémon GO

Gdy zdobędziesz Błyszczącego Crabrawlera, prawdopodobnie będziesz chciał wiedzieć, jak ewoluować w Błyszczącego Crabomina. Crabominable to jedna z tych trudnych ewolucji w Pokémon GO, która wymaga kilku dodatkowych kroków. Przede wszystkim musisz mieć 50 Cukierków Crabrawlerów, które prawdopodobnie zdobędziesz, jeśli złapiesz ich dużo podczas poszukiwań błyszczących Pokémonów. Po drugie, aby ewoluować Crabrawlera w Crabominable, będziesz potrzebować Freezing Lure. Aby uzyskać tę zamrożoną ewolucję, pozostań w pobliżu PokéStopu, w którym aktywna jest Frozen Lure. Następnie powinieneś zobaczyć opcję ewolucji swojego Shiny Crabrawlera i zdobycia własnego Shiny Crabominable.

Pokémon GO jest dostępne na iOS i Androida.

Źródło: www.escapistmagazine.com