Jak ukończyć wydarzenie Mega Garchomp Raid w Pokémon Go

Kompletny przewodnik na dzień najazdu Mega Garchomp

Wkrótce nadejdzie nowy Dzień Raidu Pokemon Go, aby uczcić pojawienie się Mega Garchomp, najnowszej Mega Ewolucji dodanej do gry. Oprócz tej nowej funkcji, dla graczy biorących udział w Raidzie dostępne będą różne bonusy i ekskluzywne zakupy Dzień Mega Garchompa.

Polecany Pokemon: Mega Garchomp

Jak wcześniej wspomniano, Mega Garchomp będzie pokemonem prezentowanym w tym dniu rajdu. Oznacza to, że podczas trzech godzin tego wydarzenia możesz spodziewać się, że wszystkie Pokémony w Siłowniach będą gospodarzami Mega Raidów Garchomp.

Pokonanie Mega Garchompa podczas tego najazdu będzie stosunkowo trudne, więc pamiętaj, aby nie próbować tego sam. Dodatkowo ważne jest, aby odpowiednio przygotować się do tych najazdów, aby nie marnować czasu i zasobów.

Dodatkowo, gdy spotkasz innego Garchompa i będziesz miał szansę go złapać po ukończeniu Mega Garchomp Raid, będzie on miał większą szansę na bycie Błyszczącym. Błyszczące Pokémony są zwykle niezwykle rzadkie, więc jest to świetna i rzadka okazja na zdobycie Błyszczącego Garchompa.

Bonusy eventowe

Oprócz tego wydarzenia z udziałem Mega Garchomp w Raidach, pojawi się kilka dodatkowych bonusów, z których wszyscy gracze będą mogli skorzystać podczas tego Dnia Raidu.

– Możliwość wykorzystania do 10 Remote Raid Pass w ciągu dnia w sobotę 11 listopada 2023 r.
– Zdobądź pięć dodatkowych Karnetów Raidu w Pokémon Gymach podczas trzech godzin Dnia Raidu.

Bilet na wydarzenie

Na ten Raid Day w sklepie w grze będzie można kupić płatny bilet w cenie 5,00 USD. Kupując ten bilet, uzyskasz dostęp do czterech następujących bonusów od 14:00 do 22:00 w sobotę 11 listopada 2023 roku.

– Osiem dodatkowych karnetów rajdowych od Pokémon Gyms.
– 50% dodatkowego XP przyznawanego przez Raidy.
– Podwój Gwiezdny Pył przyznawany przez Raidy.
– Zwiększona szansa na zdobycie rzadkich cukierków XL po ukończeniu bitew Raid.

Specjalna oferta wydarzeń

Na ten dzień rajdu dostępny będzie również pakiet ekskluzywny dla wydarzenia, kosztujący 595 PokeCoins. Ten pakiet będzie zawierał trzy Remote Raid Passy i dwie Premium Raid Passy.

Ten pakiet będzie dostępny tylko przez trzy godziny trwania wydarzenia, więc pamiętajcie o zakupieniu go przed zakończeniem Dnia Rajdu.

Źródło: www.thegamer.com