Jak prawidłowo używać przynęt magnetycznych w Pokemon Go

Pokemon Go: Używanie przynęt magnetycznych

Pokemon Go oferuje przynęty magnetyczne, które działają inaczej niż klasyczne moduły, oferując ewoluujące możliwości. Są potrzebne dla kilku form, takich jak Magneton i Tarinor, a także przyciągają określone typy stworzeń. Aby zrozumieć to urządzenie, oto jak zdobyć i używać przynęty magnetycznej w Pokemon Go.

Gdzie znaleźć przynęty magnetyczne w Pokemon Go

Przynęty magnetyczne można kupić za 180 Pokecoinów w sklepie w grze lub zdobyć jako nagrody z badań terenowych i PokeStopów. Podczas gdy ten drugi obejmuje standardowe Pokemon Go RNG, ten pierwszy zapewnia je natychmiast. Wybierz Pokeball na środku, aby uzyskać dostęp do sklepu, a następnie przewiń w dół do sekcji Przedmioty, w których chcesz przeprowadzić transakcję.

Pokecoiny niekoniecznie wymagają użycia waluty w grze, gdyż można je zdobyć za darmo na Arenach. Im dłużej stworzenie przebywa na arenie, tym więcej monet otrzymuje trener. W rezultacie nagrody zostaną przeniesione po powrocie Pokemona, zapewniając powiadomienie o jego powodzeniu. Jednak Pokecoins mają dzienny limit 50, niezależnie od tego, ile masz zajętych aren.

Jak korzystać z przynęt magnetycznych w Pokemon Go

Wejdź w interakcję z torbą z przedmiotami i użyj Przynęty Magnetycznej, aby przyciągnąć typy Elektryczne, Kamienne i Stalowe na 30 minut w pobliżu PokeStopu. Moduł można również wykorzystać do ewolucji:

  • Magneton
  • Charjabug
  • Tarinoru

Wybierz jednego z trzech powyższych Pokemonów z aktywną Przynętą Magnetyczną, aby rozpocząć ewolucję. Aby to zrobić, nadal będziesz potrzebować wystarczającej ilości Cukierków, które można zdobyć, chwytając stworzenia lub wyposażając danego Pokemona jako towarzysza. Uważaj jednak na limit czasu modułu, ponieważ wydarzenie może przebiegać szybko.

W przeciwnym razie trenerzy nie będą mogli ewoluować trzech Pokemonów, gdy Przynęta Magnetyczna będzie nieaktywna. Ewolucje tej interakcji obejmują Magneton do Magnezone, Tarinor do Trompignon i Charjabug do Lucanon. Wszystkie stworzenia są dość mocne w walce, idealne do konkurencyjnych bitew Pokemon Go.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Źródło: www.destructoid.com