Jak pokonać Sierrę w Pokémon GO (grudzień 2023)

Jak pokonać Sierrę w Pokémon GO w grudniu 2023?

Sierra jest jednym z trzech przywódców organizacji Team GO Rocket w Pokémon GO. Wbrew niektórym opiniom wydaje się być bliższa Giovanniemu, przywódcy grupy przestępczej. Oto jak pokonać swoją linię Pokémon i zwiększyć swoje szanse na sukces.

Najlepsze kontrataki Sierry w Pokémon GO (grudzień 2023)

Najlepszym sposobem na walkę z Sierrą w Pokémon GO jest wcześniejsze poznanie jej możliwego składu i przygotowanie swojej drużyny do przeciwstawienia się większości, jeśli nie wszystkim, jej stworzeniom. Oto jak pokonać Sierrę w Pokémon GO w grudniu 2023 r.

Poniższa tabela zawiera wszystkie możliwe wybory Sierry w Pokémon GO na grudzień 2023, wraz z ich słabościami i sugerowanymi licznikami. Jego Pokémony to Sableye, Skarmory, Muk, Gardevoir, Victreebel i Houndoom, z których każdy ma swoje własne słabości i wymaga specyficznych strategii, aby im przeciwdziałać.

Ponieważ słabości niektórych Pokémonów Sierry pokrywają się z jej drugimi wyborami, możesz chcieć użyć drużyny składającej się z Pokémona typu Wróżkowego, Pokémona typu Elektrycznego i Pokémona typu Wróżkowego. To powinno zapewnić ci duży zasięg, chociaż być może będziesz musiał dostosować swoją strategię w oparciu o jego wybory.

Chociaż istnieje niewielka szansa, że ​​będziesz musiał zmierzyć się z nią więcej niż raz, pokonanie Sierry w Pokémon GO w grudniu 2023 r. nie będzie większym wyzwaniem w porównaniu z niektórymi jej poprzednimi składami.

Źródło: screenrant.com