Jak pokonać Mega Tyranitara w Pokemon GO: najlepsze kontrataki i słabe strony

Jak łatwo pokonać Mega Tyranitara w Pokemon GO

Mega Tyranitar to jeden z najsilniejszych Pokemonów w PvE w Pokemon GO. Oto jak łatwo możesz pokonać pseudolegendarnego w 5-gwiazdkowych rajdach.

Słabości i skuteczność typu Mega Tyranitar

Tyranitar jest Pokemonem typu Kamiennego/Mrocznego, co oznacza, że ​​ma kilka słabości, które gracze mogą wykorzystać. Powiedziawszy to, zalecamy graczom przyprowadzanie Pokemonów z atakami typu Walczącego, ponieważ oba jego typy są słabe przeciwko typom Walczącym i przeciwko nim. Ale jeśli walka nie jest twoją mocną stroną, możesz także zabrać Pokemona z atakami typu Woda, Trawa, Ziemia, Stal, Robak i Wróżka.

Typ PokemonaWrażliwy na odporność na mega tyranitara Walka z kamieniami/ciemnością, robakiem, wróżkową wodą, rośliną, ziemią, stalowym ogniem, lodem, latającym duchem, robakiem psychicznym, normalnym ogniem, trującym latającym duchem, mrocznym

Mega Tyranitar ma różne zestawy umiejętności, które może potencjalnie wykorzystać podczas rajdów, na które składają się ruchy typu Mrocznego, Stalowego, Kamiennego i Ognistego. Ponownie polecamy Pokemony typu Walczącego, ponieważ są odporne na ruchy typu Kamiennego i Ciemnego, a także zadają znaczne obrażenia Tyranitarowi. A jeśli gracze będą mieli szczęście i staną twarzą w twarz z Mega Tyranitarem za pomocą zestawu podwójnych umiejętności typu Ciemnego, boss nie będzie w stanie zadać dużych obrażeń.

Najlepsze kontrataki na Mega Tyranitara w Pokemon GO

Poniższe Pokemony są najlepszymi opcjami przeciwdziałania Mega Tyranitarowi w nalotach Pokemon GO. Na liście znajduje się mnóstwo Pokemonów Cienia, Mega i Legendarnych, ze szczególnym naciskiem na typy walczące, ale staraliśmy się uwzględnić kilka tańszych opcji.

Jeśli chcesz powstrzymać się od tych najazdów i poczekać na bardziej ekscytujące spotkanie, spójrz na nasze Harmonogram rajdów Pokemon GO aby zobaczyć, jacy szefowie pojawiają się na horyzoncie.

Źródło: www.escapistmagazine.com