Jak łatwo pokonać Regice’a w Pokémon Go: 10 najlepszych kontrataków.

Jak pokonać Regice’a w Pokémon Go

Słabe strony Regice’a

Legendarne najazdy to jedne z najfajniejszych chwil w Pokémon Go, ale nie są pozbawione wyzwań. Tak naprawdę, bez odpowiedniego sprzętu, pokonanie legendarnych Pokémonów, takich jak Regice, może być dość trudne. Bez paniki, trenerzy! Regice może być potężnym Legendarnym Pokémonem, ale jak każdy Pokémon ma słabości, a wycelowanie w nie pomoże ci w mgnieniu oka roztopić lód. Zanim podejmiesz wyzwanie związane z tym pięciogwiazdkowym nalotem, przyjrzyjmy się najlepszym sposobom pokonania Regice’a.

Najlepsze opcje przeciwko Regice’owi

Pokonanie Regice’a w rajdach Pokémon Go jest niezwykle łatwe dzięki temu, że ma on cztery słabości. Oznacza to, że masz wiele opcji, jeśli chodzi o wybór potężnego Pokémona. Oto spojrzenie na słabości Regice’a. Aby nadrobić te słabości, Regice ma imponującą statystykę obrony, więc możesz potrzebować pomocy w pokonaniu tego przeciwnika typu lodowego. Istnieje wiele Mega Pokémonów i Pokémonów Cienia, które mogą pomóc w tej walce, ale będziemy również oferować regularne opcje pomocy tym, którzy mogli ich nie złapać.

Najpierw porozmawiajmy o najlepszych opcjach Mega i Shadow. Są to najlepsze wybory według Pokémon Go Hub, które przeanalizowało wszystkie liczby.

PokémonySzybki atakNaładowany atak

Mega Charizard Y – Miotacz Płomieni – Płonący Trzmiel

Mega Brasegali – Riposta – BourdonBûlant

Shadow Brasegali – Riposta – BourdonBûlant

Cień Metagrossa – Direct Toxik – Meteorowa Pięść

Mega Diancie – Kamienne Ostrze – Kawałek

Jeśli nie masz żadnego z tych Pokémonów w swojej kolekcji, nie ma to znaczenia! Jest wiele Pokémonów, które nie wymagają alternatywnego stanu, aby były skuteczne przeciwko Regice’owi. Jednakże, jak można się spodziewać, wiele z nich to stworzenia legendarne lub mityczne.

Oto pięć kolejnych najlepszych sposobów przeciwstawienia się Regice’owi i ich najlepszy zestaw ruchów do tego zadania.

PokémonySzybki atakNaładowany atak

Reshiram – Ognisty Kieł – Fuzyjny Płomień

Terrakion – Podwójna Stopa – Święte Ostrze

Keldeo – Zamiatanie – Święte Ostrze

Metagross – Direct Toxik – Meteorowa Pięść

Volcarona – Miotacz Płomieni – Przegrzanie

W Pokémon Go jest 10 najlepszych kontrataków na Regice, ale pamiętaj, że nie musisz używać dokładnie tych Pokémonów. Każdy Pokémon, który ma jeden z typów, który będzie przeciwdziałał Regice’owi, będzie działał, więc korzystaj z tego, co masz do dyspozycji.

Źródło: www.bing.com