Jak grać w Pokémon GO bez chodzenia w iOS 17

Jak grać w Pokémon GO bez chodzenia z Tenorshare iAnyGo?

Zastanawiasz się, jak grać w Pokémon GO bez chodzenia, bo nie chcesz wstawać z kanapy? Gra wykorzystuje GPS w telefonie, aby znaleźć Pokémony i godne uwagi punkty orientacyjne, ale czy można grać w Pokémon GO bez chodzenia? „Tak, możesz grać w Pokémon GO za pomocą chodzącego cheata Pokémon GO, takiego jak Tenorshare iAnyGo, bez ruszania mięśniem. Jest to aplikacja nr 1 do zmiany lokalizacji, która umożliwia tworzenie i dostosowywanie tras, poruszanie się i zmianę lokalizacji GPS bez jailbreakowania i rootowania” – udostępnił rzecznik Tenorshare.

Wskazówki dotyczące gry w Pokémon GO bez chodzenia

Czy naprawdę możesz grać w Pokémon GO w domu? Jeśli chcesz wiedzieć, jak grać w Pokémon GO z domu, bez ruszania się, po prostu użyj spoofera Pokémon Go. Może to oszukać grę i pomyśleć, że jesteś w ruchu.

Funkcje Tenorshare iAnyGo umożliwiające grę w Pokémon GO bez chodzenia po iPhonie [compatible iOS 17]

Jeśli używasz iPhone’a do gry w Pokémon GO, Tenorshare iAnyGo zapewnia następujące funkcje, które pomogą Ci grać w Pokémon GO bez chodzenia po iPhonie:

  1. Łatwo wymieniaj lokalizację GPS nawet 15 urządzeń bez jailbreakowania i rootowania.
  2. Automatycznie zapisuj szukany adres i godzinę.
  3. Użyj joysticka GPS, aby kontrolować kierunek ruchu w grach.
  4. Kompatybilny z różnymi aplikacjami opartymi na lokalizacji, takimi jak Pokémon GO, Monster Hunter Now itp.

Oto jak poruszać się w Pokémon GO bez chodzenia po iPhonie za pomocą Tenorshare iAnyGo:

  1. Zainstaluj narzędzie na swoim komputerze i podłącz iPhone’a do komputera.
  2. Wybierz „Ruch joystickiem” i naciśnij „Enter”.
  3. Ustaw prędkość ruchu, rozpocznij ruch na mapie i zmieniaj kierunek za pomocą prawego i lewego klawisza. Naciśnij pauzę, aby zatrzymać.

Jak grać w Pokémon GO bez chodzenia na Androidzie

Jak więc grać w Pokémon GO bez chodzenia na Androidzie? Możesz używać PoGoskill dla Androida do wyznaczania wirtualnych tras, automatycznego spaceru i fałszowania GPS bez jailbreakowania i rootowania.

Dodatkowo funkcja joysticka umożliwia symulowanie ruchu GPS. PoGoskill to niezawodny i bezpieczny fałszerz GPS, który doskonale współpracuje z grami i aplikacjami opartymi na lokalizacji. Oto jak chodzić w Pokémon GO bez opuszczania kanapy, korzystając z PoGoskill:

  1. Zainstaluj i uruchom aplikację na swoim komputerze, a następnie podłącz telefon z Androidem do komputera.
  2. Otwórz Pokémon GO, zaloguj się i dotknij „Zalogowano”, aby szybko włączyć fałszywy GPS lub wypróbuj inne tryby, takie jak tryb joysticka, aby poprawić swoje wrażenia z gry.

O Tenorshare

Jeśli chcesz wiedzieć, jak grać w Pokémon GO bez chodzenia, Tenorshare iAnyGo może Ci pomóc. Umożliwia zmianę lokalizacji GPS, tworzenie własnych tras i kontrolowanie kierunku ruchu za pomocą joysticka, a wszystko to bez jailbreakowania i rootowania. Tenorshare koncentruje się na „lepszym oprogramowaniu, lepszym życiu”, zapewniając praktyczne rozwiązania do zarządzania urządzeniami i odzyskiwania danych.

Źródła:

– Facebook: https://www.facebook.com/TenorshareOfficial/
– Twitter: https://twitter.com/Tenorshare_Inc
– YouTube: https://www.youtube.com/user/TenorshareOfficial/videos
– TikTok: https://www.tiktok.com/@tenorshare_tech_tips

Źródło: www.streetinsider.com