Halloweenowe wydarzenie Pokémon Go: nowe Pokémony, przedmioty i nie tylko!

Przygotuj się, Pokemon Go świętuje w tym roku Halloween w wielkim stylu!

Nowe wydarzenie Pokemon Go na Halloween

Sezon Halloween w pełni, a Pokemon Go ponownie świętuje nowym wydarzeniem w grze. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części, pierwsza część odbędzie się w czwartek, 19 października o godzinie 10:00. Podczas tego wydarzenia pojawią się dwa nowe Pokemony typu Ghost z regionu Paldear: Greavard i Houndstone. Greavarda nie można znaleźć na wolności, ale można go spotkać w trzygwiazdkowych rajdach i spotkaniach badawczych w określonym czasie. Podczas wydarzenia na wolności będzie obecnych także kilka innych Pokemonów, w tym Alolan Meowth, Drifloon, Ekans, Gastly, Haunter, Litwick, Misdreavous, Phantump, Poochyena, Sandygast, Shuppet, Spinarak i Zubat. Wszystkie te pokemony są typu ciemnego, trującego lub duchowego, co czyni je idealnymi na wydarzenie Halloween! Oprócz obecności podczas spotkań badawczych podczas tego wydarzenia zadebiutuje także chromatyczna wersja Phantumpa.

Specjalne bonusy na Halloween

Przez cały czas trwania wydarzenia gracze będą mogli cieszyć się kilkoma innymi dodatkami związanymi z Halloween. Siłownie i PokéStopy zostaną udekorowane na sezon Halloween, a PokéStopy będą prezentować Pokemony Shuppet, Banette i Greavard. Jeśli chodzi o bonusy w grze, Halloween to przede wszystkim słodycze, a gracze otrzymają dodatkowe cukierki i cukierki XL, gdy wykonają rzuty doskonałe, super lub dobre. Ponadto jaja wylęgowe dadzą ci podwójne cukierki.

Co nowego w sklepie Pokemon Go

W sklepie Pokemon Go Store dostępne będą również ekskluzywne badania czasowe na potrzeby wydarzenia, które można kupić za 5 dolarów. Badania te pozwolą na więcej spotkań z Pokemonami w związku z wydarzeniem, a awatar gracza otrzyma nawet nową, ekskluzywną, upiorną pozę. Bilety badawcze na czas można kupić lub podarować innym graczom, ale PokeCoins nie można wykorzystać do ich zakupu. Badania czasowe muszą zostać zakończone do 31 października do godziny 20:00 i zostaną usunięte ze sklepu na 24 godziny przed tą datą. Dla tych, którzy wolą używać swoich PokeCoinów, w sklepie Pokemon Go Store będą dostępne także nowe elementy awatarów podczas wydarzenia. Gracze będą mogli przebrać się za Pokemona typu Ghost z maską Yamaska, kostiumem i głową Cofagrigusa, głową Phantumpa i peruką Greavarda. Przedmioty te pozostaną dostępne w sklepie po zakończeniu wydarzenia, ale ich cena nie została jeszcze ujawniona. Gracze będą także mogli odkryć nowe i stare naklejki z motywem Halloween, dostępne w sklepie, prezenty otrzymane od innych graczy i PokéStopy. Wydarzenie Halloween część 1 w Pokemon Go potrwa do 26 października o godzinie 10:00.

Czy jesteś podekscytowany tym wydarzeniem Halloween w Pokemon Go? Czy podoba Ci się sposób, w jaki gra świętuje to święto? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na Twitterze pod adresem @Marcdachamp lub na Instagramie pod adresem @Dachampgaming!

Źródło: www.bing.com