Halloweenowe wydarzenie Pokémon GO: błyszczące niespodzianki i Team GO Rocket

Ostatnie kilka miesięcy roku są zawsze najbardziej ekscytujące w Pokémon GO i nie bez powodu.

Wydarzenia na koniec roku w Pokémon GO

Pod koniec roku gracze Pokémon GO zanurzają się w niezliczonych możliwościach rozrywki, jakie oferuje gra i jak zawsze wszystkiemu towarzyszą bonusy lub inne ciekawe funkcje, które zmieniają nastrój na całym świecie. Zwykle w tym czasie Trenerzy (w tym ja) niecierpliwią się tym, co może wydarzyć się w grze, ale nie martw się, mamy odpowiedzi (a może PokéAK ma).

Przewidywania PokéAK na Halloween 2023

Twój ulubiony twórca treści o imieniu PokéAK wszedł głębiej w dyskusję na temat Halloween 2023, wydarzenia przejęcia Team GO Rocket w Halloween, chromatycznych Pokémonów, możliwych nowych występów i innych rzeczy, które mogą sprawić, że ludzie będą krzyczeć z ekscytacji. Trenerzy będą mogli zablokować zdolność Frustracja swoim Pokémonom Cienia. Ale to nie wszystko. Wygląda na to, że Dark Lugię zobaczymy także w Dark Raids, z możliwością zdobycia chromatycznej Dark Lugii.

Inne nowości w Pokémon GO

Coś innego, czego moglibyśmy się spodziewać, to pojawienie się Shiny Zorua, Pokémona Grudge. Dodatkowo mówi się, że Dialga otrzyma swoją charakterystyczną umiejętność, znaną jako Howl-Time, a także Palkia ze swoją charakterystyczną umiejętnością, zwaną Spatial Rend, podczas wydarzenia Tour de Hoenn 2024.

Ekscytujące plotki

Wreszcie, według plotek zgłaszanych przez PokéAK i niektórych przecieków, możemy w końcu zobaczyć Obscure Anhers typu Hisuian i obiecujemy, że tym razem nie stanie się to przez przypadek (miejmy nadzieję). Tak czy inaczej, miło jest zobaczyć Pokémona Cienia, którym warto się ekscytować.

Pamiętajcie, że w tej chwili nic nie jest oficjalnie potwierdzone, więc wszystko może ulec zmianie.

Co sądzisz o tej wiadomości? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej.

Źródło: www.futuregamereleases.com