Halloween 2023 Half-Holiday ujawnione w Pokemon GO

Październik to jeden z najlepszych miesięcy na grę w Pokémon Go dzięki wielu wydarzeniom o tematyce Halloween organizowanym przez Niantic. Zwykle mega świętowanie dzieli się na dwie części i w końcu otrzymaliśmy informację o tym, co szykuje dla nas pierwsza część Halloweenowej imprezy w grze AR.

Pokémon Go Halloween 2023 Część I: Upiorne zajęcia powracają!

Pierwsza część Halloweenowego wydarzenia Pokémon Go odbędzie się w dniach 19–26 października. Program obejmuje upiorne zajęcia, remiks muzyki Lavandia, świąteczne dekoracje i mnóstwo Pokémonów typu duchów. Dwie nowe funkcje, na które warto zwrócić uwagę, to Greavard i jego ewolucja, Houndstone, Pokémon-duch-pies.

Jak zdobyć nowego Pokémona?

Najlepszym sposobem na zdobycie nowego Pokémona jest wzięcie udziału w badaniach ograniczonych czasowo. Koncentruje się on na schwytaniu Greavarda i będzie dostępny do końca miesiąca. Drugie wyszukiwanie zaoferuje spotkania z Spiritombem i innymi Pokémonami z motywem Halloween. Dodatkowo do zgarnięcia są także badania terenowe z Misdreavusem i Phantumpem.

Ale to nie wszystko, trenerzy mogą również kupić specjalne Halloween Timed Research za 5,00 USD lub równowartość w ich lokalnej walucie. Obejmuje to różne zadania, które nagradzają graczy spotkaniami z Phantumpem i Alolanem Meowthem, a także pozą awatara z motywem Halloween.

Mnóstwo gadżetów i bonusów!

Inne podobne gadżety znajdziesz w sklepie. Gracze znajdą tam maskę Yamaska, kostium Cofagrigusa, głowę Cofagrigusa, głowę Phantumpa i perukę Greavarda. PokéStops będą oferować naklejki, a subskrybenci Amazon Prime Gaming będą mogli również zdobyć Timed Research z cennymi nagrodami.

Trenerzy mogą także skorzystać z wielu bonusów eventowych, które będą dostępne w czasie wakacji. Łapanie Pokémonów za pomocą rzutów Nice, Super lub Excellent zapewnia dodatkowe cukierki i cukierki XL. Jajka wylęgowe dadzą także 2x więcej cukierków i jeszcze więcej cukierków XL.

Czas chodzić od drzwi do drzwi ze swoim ulubionym Pokémonem. Oczekuje się, że druga połowa wydarzenia rozpocznie się w ostatnim tygodniu października. Pobierz teraz Pokémon Go za darmo.

Źródło: www.bing.com