Gracze Pokemon GO zauważają zniknięcie PokéStopów

PokéStopy znikają: co się dzieje z Pokémon GO?

Od premiery Pokémon GO w 2016 roku jednym ze stałych elementów jest dołączenie PokéStopów, które zachęcały graczy do wędrowania po okolicy w poszukiwaniu ciekawych miejsc, które umożliwiłyby im zdobycie nagród.

Niedawno niektórzy gracze zauważyli, że PokéStopy, które założyli w swoim lokalnym regionie, zniknęły z mapy.

Gracze przerażeni zniknięciem PokéStopów

Gracz Pokémon GO zauważył, że brakuje większości jego PokéStopów.

Użytkownik Reddita u/Lechonkje 9 listopada odwiedził subreddit Pokémon GO i podzielił się informacją, że zauważył brak wielu lokalnych PokéStopów.

Powiedział: „Mieszkałem na wsi i ciężko pracowałem, aby osiągnąć 37 poziom. Kiedy osiągnąłem ten poziom, wraz z innymi graczami zaczęliśmy tworzyć PokéStopy, aby uczynić to miejsce mniej wiejskim. Jednak ostatnio PokéStopy szybko znikają i bolesne jest widzieć, jak coś, nad czym pracowałeś ponad rok, rozpływa się na twoich oczach. »

Lechonkje zamieścił zdjęcia z zakreślonymi obszarami pokazującymi, gdzie znajdują się PokéStopy i zapytał graczy, czy mają jakieś informacje na temat przyczyn ich zaginięcia.

Gracz twierdzi, że ostatnio zniknęło ponad 10 PokéStopów, co sugeruje, że nie jest to tylko kilka losowo znikających przystanków.

Teorie na temat zniknięcia PokéStopów

Chociaż Niantic nie ogłosiło jeszcze, że będzie usuwać przestoje, niektórzy gracze snują teorie, dlaczego tak się dzieje.

Jeden z graczy skomentował: „W ostatnich miesiącach doszło do przeglądu przestojów i wytycznych, w tym odwołań. Zatwierdziłem stare, odrzucone orzeczenia, a niektóre stare zniknęły, jak widać tutaj. Niektórych nie należy od razu przerywać, ale i tak rozczarowujące jest ich odejście. »

Biorąc pod uwagę dużą liczbę PokéStopów, które Lechonkje i jego przyjaciele najwyraźniej utworzyli w swojej okolicy, istnieje duża szansa, że ​​wiele z nich nie jest rzeczywistymi punktami zainteresowania.

Może to oznaczać, że Niantic po prostu je usunął, ponieważ w ogóle nie powinny być PokéStopami.

Inni gracze potwierdzili tę teorię, mówiąc: „Szczerze mówiąc, na pierwszych zdjęciach widać BARDZO duże zagęszczenie przystanków jak na obszar wiejski. Mieszkam na przedmieściach i na całej mapie mam widoczne tylko sześć przystanków, czyli aż po horyzont. »

Inny komentarz sugerował, że ze względu na lokalizację gracza w Belgii zniknięcie zapisów można powiązać z szerszym problemem dotyczącym botów.

Powiedzieli: „Kilka miesięcy temu ktoś uruchomił na platformie Wayfarer grupę botów, które szybko zatwierdzały wiele zgłoszeń, nie odfiltrowując złych. Botowanie samo w sobie jest sprzeczne z życzeniami Niantic, więc po pozbyciu się botów gracze i Niantic rozpoczęli współpracę, aby pozbyć się nielegalnie zaakceptowanych przystanków/wpisów w Wayfarerze. »

Nie ma oficjalnego powodu usunięcia PokéStopów przez Niantic, ale jeśli firma zaostrzy kryteria określające, co może być zatrzymaniem, gracze mogą w najbliższej przyszłości zobaczyć więcej zmian w swoich kartach Pokémon GO.

Źródło: www.ggrecon.com