Gracze Pokemon Go wzywają do ograniczenia popularnego wyboru meta PvP

Wzywa do zrównoważenia PvP Pokemon Go

Fani Pokemon Go PvP wzywają do zrównoważenia jednego z najbardziej niezrównoważonych Pokemonów w grze konkurencyjnej, mówią: „Najwyższy czas, aby to zrównoważyć!” »

Dominacja Gligara w rywalizacji

Dla profesjonalnych trenerów Pokemon posiadanie zrównoważonej drużyny jest niezbędne do triumfu w konkurencyjnej grze Pokémon Go. Jednak wiele gatunków występujących w grach mobilnych znajduje się obecnie w centrum uwagi, ponieważ wielu graczy uważa, że ​​są niezrównoważone. Zwłaszcza jeden konkretny: Gligar.

Podczas niedawnych Mistrzostw Regionalnych w Portland ten konkretny gatunek zdominował metę, będąc częścią 90% najlepszych drużyn, które prowadziły zawody.

Reakcje graczy

Dzięki użytkownikowi Reddita „PolymersUp”, który przedstawił tę siatkę wraz z analizą serii Mistrzostw Świata Pokemon Go w społeczności TheSilphRoad, gracze mogli zobaczyć, jak Gligar, a dokładniej Shadow Gligar, dominuje w meta.

Reakcje graczy są różne, ale większość zgadza się, że Shadow Gligar wydaje się trochę za potężny: „Zasadniczo, jeśli nie masz Shadow Gligara, przegrywasz”. » skomentował jeden z graczy. „Metanudne. » dodał kolejny gracz.

Prośba o sprawdzenie statystyk

Niektórzy gracze wzywają nawet do przeglądu statystyk tego konkretnego Pokemona, ponieważ wydaje się, że jego rządy terroru dopiero się rozpoczęły: „Kiedy Nerf Gligar?” »

Wspólne opinie

Jednak nie wszyscy gracze nie zgadzają się z dominacją Shadow Gligara w meta rywalizacji, jak napisał jeden z graczy: „Ja, na przykład, witam naszego nowego najwyższego mistrza Shadow Gligara. »

Wniosek

Niezależnie od tego, czy Shadow Gligar nadal dominuje w konkurencyjnej metie, czy okaże się tylko przelotnym kaprysem, będziemy Cię informować.

W międzyczasie możesz sprawdzić nasze typy najlepszych drużyn do PvP Pokemon Go, a jeśli chcesz wiedzieć, co Cię czeka w nadchodzących wydarzeniach Pokemon Go, oto przedstawiony harmonogram.

Źródło: www.charlieintel.com