Gracze Pokémon Go wyrażają swoją opinię na temat „najgłupszego” Pokémona

Najbrzydszy Pokémon według społeczności Pokémon Go

Pokémony są ogólnie uważane za urocze, ale według społeczności Pokémon Go niektóre z nich wyglądają tak głupio, że nie stają się wcale urocze ze względu na ich dziwne projekty.

Nominacje dla najbrzydszego Pokémona

W poście na Reddicie z 9 listopada gracz o imieniu u/FAmos rozpoczął dyskusję na temat tego, co społeczność uważa za „najgłupszego” Pokémona, oddając swój głos Crabominable, istocie typu Walczącego/Lodowego przypominającej kraba z futrem.

Po życzliwej dyskusji inni gracze podzielili się swoimi opiniami. Gracz o imieniu esgodra wybrał Alolan Persian. „Kocham koty, ale ten jest po prostu brzydkim i głupim kotem” – napisali.

Inny gracz oddał swój głos na Lickilicka, wskazując na jego podobieństwo do popularnego bohatera drugoplanowego Willy’ego Wonki i Fabryki Czekolady, Augustusa Gloopa.

„Diggersby budzi we mnie odrazę, jego projekt, jego krzyk, tak go nienawidzę” – napisał trzeci gracz i osobiście się z nimi zgadzam. Króliczki mają być urocze, a Diggersby z wyglądem króliczka nawet do nich nie pasuje.

„Galarian Meowth” – przeczytano w innym komentarzu, podkreślając jego „cielesne brody”. » Cóż mogę powiedzieć, ja też nie jestem fanem tego stworzenia typu Normalnego.

Inne popularne wzmianki to Bruxish, Hitmontop, Probopass, Pawmi, Ghimmighoul i Stunfisk. Wygląda na to, że gracze naprawdę zrobili wszystko, co w ich mocy, aby podzielić się swoimi niezwykle rozbieżnymi opiniami na temat tego, które Pokémony są najgłupsze, ponieważ post zebrał ponad 690 komentarzy (a liczba ta stale rośnie).

Równowaga mocy

Na szczęście dla nas Pokémon Go nie jest całkowicie zamieszkany przez dziwnie wyglądające stworzenia. Możemy również liczyć na futrzane kule, takie jak Pikachu, Eevee, Snorlax, Clefairy i wiele innych uroczych Pokémonów, aby przywrócić równowagę.

Źródło: www.bing.com