Gracze Pokémon Go wyrażają swoją opinię na temat „najgłupszego” „mojego”

Najbrzydszy Pokémon według społeczności Pokémon Go

Pokémony są ogólnie uważane za urocze, ale według społeczności Pokémon Go niektóre potwory wyglądają po prostu zbyt głupio, aby były urocze, ze względu na ich dziwaczny wygląd.

Gracz o imieniu u/FAmos rozpoczął dyskusję na Reddicie na temat tego, który Pokémon jest według społeczności „najbrzydszy”, oddając swój głos Crabominable, istocie typu Walczącego/Lodowego przypominającej kraba z futrem.

Inni gracze również podzielili się swoimi opiniami, wymieniając Pokémony takie jak Alolan Persian, Lickilick, Diggersby, Galarian Meowth, Bruxish, Hitmontop, Probopass, Pawmi, Ghimmighoul i Stunfisk jako jedne z najbrzydszych.

Różnorodność opinii na temat najbrzydszego Pokémona

Opinie graczy były bardzo zróżnicowane, a argumenty przemawiały za Pokémonami zupełnie różnych typów i konstrukcji. Niektórzy krytykowali projekt, inni podobieństwo do prawdziwych zwierząt lub fikcyjnych postaci, a jeszcze inni po prostu wyrazili osobistą niechęć do niektórych Pokémonów.

Ale na szczęście społeczność Pokémon Go wspomniała także o uroczych Pokémonach, aby zrównoważyć obecność wątpliwie zaprojektowanych stworzeń, takich jak Pikachu, Eevee, Jigglypuff i wiele innych.

Różnorodność opinii pokazuje, że chociaż niektóre Pokémony są przez niektórych uważane za „paskudne”, inne uważają je za urocze. To wzmacnia bogactwo wszechświata Pokémon, który oferuje stworzenia na każdy gust.

Źródło: www.bing.com