Gracze Pokemon Go uderzają w nową losową ewolucję Rockruffa

Rozwój, który nie jest jednomyślny

Wprowadzenie nowej ewolucji powinno być powodem do świętowania, ale wsteczna zmiana w istniejących Pokemonach oznacza, że ​​fani Pokemon Go nie są zadowoleni z pewnego nowego dodatku.

Pokemony istnieją już od kilkudziesięciu lat, więc nie będzie przesadą stwierdzenie, że istnieje wiele różnych sposobów na ewolucję znajomych Pokemonów. Co więcej, nie każda główna metoda ewolucji działa w Pokemon Go, dlatego Niantic często musi wymyślać ciekawe sposoby na dostosowanie unikalnej funkcji Pokemona, stosując ją w popularnej grze mobilnej.

Powszechne niezadowolenie

Niantic dodał niedawno Lycanroc w formie zmierzchu do nadchodzącego wydarzenia Pokemon Go Lustrous Odyssey. Mimo to wielu fanów nie jest zadowolonych, gdy okazuje się, że ich istniejący Rockruff nie może ewoluować w tę nową, ekscytującą formę. Poza tym wydaje się, że każdy Rockruff napotkany w ramach wydarzenia ma jedynie szansę ewoluować w tę nową formę, dodając losowość do metod ewolucji.

W poście na Reddicie napisanym przez fana Pokemon Go TueboEmu315 gracz wyraża frustrację z powodu nowych wyborów, ubolewając nad prawdopodobnie niskimi szansami na znalezienie odpowiedniego Rockruffa, nie mówiąc już o wersji Shiny. Aby ukończyć Pokemon Go Pokedex, potrzeba już mnóstwo pracy, więc losowe podejście do metody ewolucji wprowadza zamieszanie w społeczności.

Sugestie i zawiedzione nadzieje

Wielu fanów zastanawia się, dlaczego ta ewolucja nie była powiązana tylko z ramami czasowymi, podobnie jak Pokemony, takie jak Tyrunt w Tyrantrum, Hisuian Sneasel w Sneasler i Eevee w Espeon lub Umbreon. W komentarzach pod oryginalnym postem Niantic pełno jest niezadowolonych fanów, a wielu z nich oferuje swój pomysł na mechanikę, w tym rozwija istniejące metody związane z porą dnia.

Wielu graczy podzieliło się także swoimi obecnymi 4-gwiazdkowymi i/lub Shiny Rockruffami, podekscytowanych perspektywą przekształcenia ich w nową Lycanroc w Formie Zmierzchu. Jednak nie jest to możliwe, ponieważ tylko nowy Rockruff złapany w ramach nadchodzącego wydarzenia może ewoluować w Lycanroca w Formie Zmierzchu i jak wspomniano, nawet wtedy jest to losowe.

Wspólne rozczarowanie

Podczas gdy kilku fanów broni tej mechaniki, twierdząc, że jest zgodna z głównymi grami, oryginalne gry to jednorazowy zakup, podczas gdy Pokemon Go zachęca graczy do ciągłego wydawania większych pieniędzy na nowe Pokemony i wydarzenia. Zrozumiałe jest oferowanie bonusów za wyższą cenę, ponieważ jest to gra oparta na usłudze na żywo, ale z reakcji fanów jasno wynika, że ​​ta nowa ewolucja jest rozczarowaniem, a wielu uważa, że ​​to tylko próba nakłonienia graczy do wydania pieniędzy na nowego Rockruffa, mimo że już to zrobili. Mieć trochę.

Miejmy nadzieję, że nie jest to nowy trend i Niantic rozumie frustrację graczy związaną z niemożnością wykorzystania istniejących, ciężko zdobytych Pokemonów.

Źródło: www.dexerto.com