Gracze Pokemon Go rozczarowani niskim współczynnikiem wykluwania Błyszczących Pokemonów

Gracze Pokémon Go są rozczarowani wskaźnikiem wylęgu Błyszczących Pokémonów z jaj wynoszącym mniej niż 1%.

Błyszczące Pokémony w Pokémon Go

Błyszczące wersje stworzeń zawsze motywowały osoby, które ukończyły Pokémony. Termin „Pokémon Shiny” został po raz pierwszy wprowadzony do serii w grach Generacji 2, a mianowicie Pokémon Gold, Silver i Crystal.

Od tego czasu polowanie na te rzadkie Błyszczące Pokémony stało się jedną z głównych czynności w grze „końcowej”. Pokémon Go nie jest wyjątkiem, a trenerzy cierpliwie czekają, aż gra doda więcej alternatywnych form.

Desperackie wskaźniki wylęgu

Ale chociaż gracze zawsze mieli trudności ze znalezieniem Błyszczących Pokémonów, niektórzy uważali, że zdobycie Błyszczących Pokémonów w nowej grze będzie trochę zbyt trudne. Błyszczące Pokémony po prostu nie wykluwają się tak często, jak chcieliby niektórzy gracze.

Wskaźniki wylęgania się błyszczących Pokémonów w Pokémon Go doprowadzają graczy do szaleństwa.

W poście na Reddicie autorstwa u/hiebertw07 zadano społeczności Pokémon Go pytanie: „Kto ma najgorszy współczynnik wykluwania Shiny Pokémon?” »

Niektórzy gracze byli niezadowoleni ze wskaźników wylęgu. „1565 włazów i 2 błyszczące. Obejmuje to płytę CD Togetic i niedawny Tydzień Przygód. Ale przegapiłem dzień Riolu” – zauważyła jedna z osób.

Inny fan Pokémonów miał nieco lepsze stawki, ale nie miał dużo szczęścia. „W styczniu 2022 r. wyklułem Onix Shiny” – napisali. „Nigdy nie wyklułem kolejnego Błyszczącego jajka. W tym samym czasie wyklułem tylko 606 jaj. »

Jednak pomimo oczekiwanego wskaźnika wylęgu wynoszącego 1/500, użytkownicy Pokémon Go są zniechęceni, że niektórzy nadal nie otrzymali swojego pierwszego Błyszczącego Pokémona z jaja.

Gwarantowane sposoby na zwiększenie szans na znalezienie Błyszczącego Pokémona

Jednak niektórzy fani pocieszają się faktem, że istnieją gwarantowane sposoby na zwiększenie szans na znalezienie Błyszczącego Pokémona. Na przykład Raidy na poziomie 5 oferują stawkę 1/20 dla Błyszczących Pokémonów, a niektóre wydarzenia zwiększają szansę pojawienia się niektórych gatunków.

Aby jak najlepiej wykorzystać swoje Pokéballe i czas gry w Pokémon Go, bądź na bieżąco z przewodnikami od Dexerto – takimi jak nasz przewodnik, jak zdobyć Frigibax.

Źródło: www.dexerto.com