Gracze Pokémon Go niezadowoleni z obecnej sytuacji w zakresie jaj i inkubatorów

Problem z jajami i inkubatorami w Pokémon Go

Wydaje się, że gracze Pokémon Go często mają problemy z niektórymi elementami gry, ale jeśli chodzi o obecną sytuację związaną z jajami i inkubatorami jaj, całkowicie zgadzamy się co do różnych obaw. Dziś jest Dzień Wylęgu Toudoudou, wydarzenie skupione wokół określonych jaj dostępnych od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego, z większymi szansami na zdobycie błyszczącego Pokémona. Już sama idea wydarzenia z jajami oznacza, że ​​jeśli chcesz mieć największe szanse na znalezienie Toudoudou, musisz zapłacić za zakup inkubatorów jaj, ale poza tym opóźnienie w wykluciu się jaj, które musisz odblokować, powoduje dodatkowy problem.

Propozycja graczy Pokémon Go

Jest to problem występujący od dawna i trenerzy na Reddicie rozważają co najmniej jedno rozwiązanie: powinnaś na jakiś czas móc przestać otrzymywać jajka. To nie pierwszy raz, kiedy społeczność Pokémon Go wspiera ten pomysł i wiele innych reform systemu jaj i w tym momencie wątpimy, czy Niantic słucha.

W końcu, jak zauważył jeden z trenerów, „Niantic nigdy nie pozwoli nam usuwać jajek”, ponieważ wymaga to od nas albo chodzenia, albo płacenia za pozbycie się tych jaj szybciej, niż gdybyśmy grali za darmo, co zapewnia większe przychody i dochody Niantic. To po prostu smutna część modelu biznesowego free-to-play, którego przestrzega Pokémon Go. Wszystko jest monetyzowane, aby przyspieszyć nudne procesy lub wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z portfela, o ile nie zgadzamy się z pomysłem zmiany sposobu działania niektórych części gry, aby była lepsza w użyciu, jest to mało prawdopodobne.

I to jest godne ubolewania.

Źródło: www.bing.com