Gracze Pokémon Go: Niantic pochwala wieści dotyczące XP!

Zupełnie nowa funkcja, o którą prosili fani Pokémon Go, wreszcie pojawiła się wraz z premierą Season of Wonder 1 marca i zyskała uznanie fanów, którzy wychwalają Niantic. Ta zmiana dotyczy działania Lucky Eggs, gdy poziom przyjaźni gracza wzrasta. Przez długi czas używanie Lucky Eggs do podwajania ilości PD Przyjaźni było świetnym sposobem na podniesienie poziomu konta w Pokémon Go, ale do czasu tej niedawnej zmiany jakości życia, musiałeś aktywować Lucky Egg wcześniej, aż do podniesienia poziomu pojawia się ekran, aby otrzymać podwójną premię XP. Teraz gra umożliwi ci użycie Lucky Egg przed przyznaniem XP, dzięki czemu gracze nie stracą potencjalnie ogromnych zwycięstw, a fani nie mogliby być szczęśliwsi.

Entuzjastyczne powitanie

Reddit jest zasypywany pochwałami dla Niantic po tej zmianie, wykrzykując rzeczy w rodzaju „W KOŃCU TO ZROBILI!!!”. „, „OMG CO ZA POPRAWA JAKOŚCI, GG NIA” i nie tylko z powodu nagłej zmiany, która zaskoczyła wszystkich, łącznie ze mną, z niecierpliwością.

Ogólnie rzecz biorąc, odbiór zmiany był pozytywny i była to miła niespodzianka dla tych, którzy chcą osiągnąć poziom 50. Podobnie, jeśli nie posiadasz Szczęśliwego Jajka, masz możliwość jego zakupu, zanim premia PD nie zacznie obowiązywać. Daje to graczom nadzieję na dalsze zmiany w jakości życia w przyszłości. Choć wielu ma nadzieję, że będzie to początek małych, ale drastycznych zmian w niektórych bardziej irytujących problemach i funkcjach Pokémon Go, każda taka zmiana, która poprawia wrażenia gracza, jest zawsze krokiem we właściwym kierunku.

Źródło: dotesports.com