Gracze Pokémon Go naśmiewają się z Niantic za ograniczenie rzadkiego przedmiotu

Limity zbierania Komórek Zygarde’a w Pokémon Go

Jeśli należysz do nielicznych fanów Pokémon Go i zastanawiasz się, dlaczego Twoja kolekcja komórek Zygarde nie przekracza 250, wygląda na to, że Niantic zdecydowało się ograniczyć liczbę komórek, które możesz mieć jednocześnie, a gracze są zadowoleni z tego odkrycia.

W poście na Reddicie z 5 listopada gracz o imieniu bashford427 podzielił się swoimi doświadczeniami w zbieraniu komórek Zygarde i ujawnił, jak zmarnował „komórki warte cały dzień”, ponieważ nie był świadomy limitu. Chociaż post przyciągnął kilka osób, które wyraziły swoją irytację z powodu limitu, wiele z nich żartowało, ile czasu zajmie im osiągnięcie tego limitu w przypadku tak rzadkiego przedmiotu.

Kilku graczy skrytykowało także Niantic za to, że nie ułatwiało zdobywania ogniw Zygarde i dodało do tego limit. Istnieje również dzienny limit; możesz zdobyć tylko trzy komórki Zygarde’a dziennie.

Wyzwanie polegające na ewolucji Zygarde’a w Pokémon Go

Komórki Zygarde są niezbędne do ewolucji Zygarde, potężnej istoty w Pokémon Go. Zadebiutowała wraz z Trasami, funkcją dodaną do gry podczas Sezonu Ukrytych Klejnotów w lipcu. Obecnie komórki możesz zbierać jedynie eksplorując Trasy i nie ma gwarancji, że znajdziesz je podczas spaceru.

Gracze skłonni do spędzania czasu na świeżym powietrzu nie mają jednak większych problemów ze zbieraniem Komórek Zygarde’a, jak głoszą niektóre komentarze.

Uważam, że takie ograniczenie rzadkiego znaleziska jest zabawne, gdy wielu graczy wciąż gra tylko na jednym. Jednak w przypadku Niantic nie jest to nawet zaskakujące.

Źródło: www.bing.com