Gracze Pokemon Go kpią z „darmowych prezentów” Prime Gaming

Pokemon Go ma nowy zestaw gadżetów Prime Gaming, ale czy naprawdę warto je zdobyć?

Darmowe nagrody Prime Gaming

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Pokemon Go oferował graczom darmowe nagrody za pośrednictwem Prime Gaming. Niestety wiele z tych prezentów nie było zbyt wspaniałych i ten miesiąc nie jest wyjątkiem. Gracze Pokemon Go korzystający z Prime Gaming mogą teraz otrzymać zestaw upominkowy zawierający Lucky Egg i kadzidło. Firma podzieliła się tym ogłoszeniem na Twitterze, gdzie większość reakcji była negatywna. Niektórzy gracze uznali darmowe prezenty za „kiepskie”, inni sarkastycznie dziękowali Niantic za ich hojność. Chociaż oba te przedmioty mogą być przydatne w grze, prawdopodobnie nie są warte zachodu. Gracze, którzy chcą otrzymać darmowe prezenty od Prime Gaming, mogą to zrobić Tutaj.

Nowy sezon pełen przygód Pokemonów

Na początku tego miesiąca rozpoczął się nowy sezon Pokemon Go zatytułowany „Obfite przygody”. Nowy sezon kładzie szczególny nacisk na Pokemony, które po raz pierwszy pojawiły się w regionie Paldea, z gier Pokemon Scarlet i Violet. Choć Gimmighoul i Gholdengo zostały dodane do Pokemon Go na początku tego roku, „Abundant Adventures” znacząco zwiększyło liczbę Pokemonów Paldei. Odejście Scarlet i Violet, Sprigatito, Fuecoco i Quaxly stało się bardzo powszechne na wolności, wraz z innymi nowymi Pokemonami, takimi jak Lechonk, Pawmi i Nymble. Kilka dni temu ukazało się DLC Scarlet and Violet „The Teal Mask”, a Pokemon Go uczciło to nowymi przedmiotami awatarów w sklepie w grze. Gracze Pokemon Go mogą otrzymać strój wzorowany na zielonym festiwalu Jinbei, który gracz nosi w „ Turkusowa Maska”, a także nowy plecak i para klapek. Najlepsze jest to, że te nowe elementy awatarów są bezpłatne dla wszystkich graczy, co czyni je znacznie lepszymi prezentami niż pakiet Prime Gaming z tego miesiąca!

Pokemon Go i Galar

Ponieważ Pokemon Go skupia się na Pokemonach Paldea, wielu graczy zastanawia się, gdzie są Pokemony Galar. Od czasu premiery Pokemon Sword and Shield w 2019 roku do Pokemon Go dodano kilka Pokemonów Galar, w tym Skwovet, Wooloo i Sirfetch’d. Jednak zdecydowana większość nie została dodana do gry, w tym startery Grookey, Scorbunny i Sobble. Niantic nie podało żadnych informacji, dlaczego Galar został odsunięty na bok na rzecz Paldei, ale najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że Niantic chce nawiązać bliższe powiązanie ze wszystkim, co dzieje się obecnie w świecie Pokemon. Scarlet i Violet są obecnie wszechobecne w TCG, McDonald’s Happy Meals i innych towarach, więc ma sens, że Pokemon Go zrobiłby to samo. Reszta brakujących Pokemonów z Sword and Shield z pewnością w przyszłości trafi do Pokemon Go, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Co sądzicie o tym zestawie od Prime Gaming? Czy dostałeś darmowy Festiwal Jinbei ze sklepu Pokemon Go? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze w @Marcdachamp lub na Instagramie w @Dachampgaming!

Źródło: komiks.com