Gracze Pokémon Go chcą nowych Pokémonów badawczych

Zmęczenie gracza

Gracze Pokémon Go są coraz bardziej znudzeni nagrodami związanymi z badaniami, które stały się monotonne, pozostawiając graczy pozbawionych motywacji. Użytkownik o imieniu PoorLifeChoices811 podzielił się swoimi doświadczeniami w poście na Reddicie z 13 listopada, w którym potępił opłakany stan realizacji zadań badawczych.

Gracze całymi dniami wyczerpują się, wykonując zadania badawcze, by na koniec otrzymać powtarzalne nagrody. „Wydaje się, że Sableye i Furfrou to dwa Pokémony, których udało mi się zdobyć najwięcej, kończąc badania w ciągu ostatnich sześciu miesięcy” – napisał w swoim poście, wyrażając swoją frustrację. ” Mam dość „. Nic dziwnego, że post przyciągnął setki graczy Pokémon Go, również zmęczonych ciągłym otrzymywaniem tych samych stworzeń w ramach nagród.

Nagrody niemotywujące

Wielu graczy wyraziło swój smutek, wspominając, że wcześniej ukończenie zadań badawczych mogło zostać nagrodzone legendarnym stworzeniem. Był to świetny system dla graczy wiejskich, będący dla nich najłatwiejszym sposobem na zdobycie kilku legendarnych stworzeń do ich Pokédexu. Jednak na początku 2020 roku Niantic przestało włączać legendarne Pokémony do zadań badawczych. Niestety obecne nagrody nie są już w ogóle ekscytujące. Gracze uważają, że nagrody powinny być proporcjonalne do wysiłku wymaganego do wykonania zadań.

Dodatkowo gracze są zmęczeni znajdowaniem dużej liczby Furfrou i Sableye w swoich ekwipunkach. Niektórzy gracze nawet podzielili się swoją frustracją, widząc, jak ich wysiłki marnują się tydzień po tygodniu. „Nie wspominając już o przeciętnych nagrodach za przedmioty. Trzeci tydzień z rzędu otrzymałem 20 pokéballi” – skomentował inny gracz. Gracze słusznie czują się pokrzywdzeni. Niantic nie sprawia, że ​​badania są interesujące dla graczy, co grozi odwróceniem ich od Pokémon Go.

Czas pokaże, czy w przyszłości Niantic w wystarczającym stopniu uwzględni skargi graczy.

Źródło: dotesports.com