Gracze Pokémon Go chcą nowych Pokémonów badawczych, a nie Furfrou

Mam dość jednolitych nagród za badania

Nagrody za badania i związane z nimi korzyści stały się ostatnio zbyt monotonne, przez co gracze tracą motywację. Użytkownik o imieniu PoorLifeChoices811 podkreślił to w poście na Reddicie z 13 listopada, w którym wyraził swoje niezadowolenie z powtarzalnych nagród zdobywanych po dniach harówki. „Wydaje się, że Sableye i Furfrou to dwa najlepsze monstrum, jakie dostałem za ukończenie badań w ciągu ostatnich sześciu miesięcy” – napisał użytkownik w swoim poście, wyrażając swoją irytację. ” Mam dość. »

Nieoprocentowane nagrody

Nic dziwnego, że post przyciągnął setki graczy Pokémon Go, równie zmęczonych otrzymywaniem w nagrodę tych samych stworzeń. „Tęsknię za czasami, gdy byli legendami. Byłem bardziej zmotywowany do codziennej gry i zbierania informacji” – skomentował pod postem jeden z graczy. Jeśli grałeś w Pokémon Go w 2019 roku i wcześniej, wiesz, że wykonanie zadań Field Research czasami nagradzało legendarne stworzenie. Był to świetny system dla graczy wiejskich, będący dla nich najłatwiejszym sposobem na zdobycie legendarnych przedmiotów do ich „Pokédexa”.

Na początku 2020 r. Niantic zaprzestało włączania legend do zadań badawczych i choć niektóre z oferowanych nagród były rzadkie, Pokémony uzyskane w wyniku ostatnich badań nie były zbyt ekscytujące. Nie chodzi o to, że gracze chcą, aby Legendarne Pokémony powróciły jako nagroda za badania terenowe, ale nagrody powinny przynajmniej być warte wysiłku włożonego w wykonanie zadań.

Rozczarowujące nagrody

Ponadto gracze są zmęczeni widokiem kilku Furfrou i Sableye zdobytych po tygodniach wysiłku piętrzących się w ich ekwipunku. „Nie wspominając już o przeciętnych nagrodach za przedmioty. Właśnie dostałem 20 piłek trzeci tydzień z rzędu” – skomentował inny gracz. To niesprawiedliwe, delikatnie mówiąc. Niantic nie uczyniło zadań badawczych interesującymi dla bazy graczy, a to już odstrasza graczy od Pokémon Go.

Czas pokaże, czy firmie będzie wystarczająco zależało na tym w przyszłości.

Źródło: www.bing.com