Gracz Pokemon Go zdumiony swoim niesamowitym szczęściem w wylęganiu jaj

Gracz Pokémon Go pokazuje niesamowitą szansę na wyklucie Pokémonów

Gracz Pokémon Go zadziwił społeczność, ujawniając niesamowite szczęście, gdy wykluły się cztery 7-kilometrowe jaja.

Seria Pokémon, a co za tym idzie, gra mobilna Pokémon Go, zawiera wiele przypadkowych elementów rozgrywki.

Oprócz losowego sposobu pojawiania się Pokémonów, istnieje również bardzo rzadka i losowa szansa, że ​​Pokémon może być Błyszczący i mieć szczególnie dobry rozkład statystyk.

Gracz Pokémon Go pokazuje niesamowitą szansę na wyklucie jaj

Post pochodzi od użytkownika o imieniu Shmiltank, który udostępnił film ze swojej 7-kilometrowej eskapady polegającej na wykluwaniu jaj.

Na filmie gracz wykluwa normalnego Igglybuffa, błyszczącą Cleffę, kolejnego Igglybuffa i Togepi. Sama błyszcząca Cleffa jest wystarczająco ekscytująca, ale naprawdę imponujące szczęście przyszło po ocenie małego Pokémona.

Na ekranie statystyk Blanche z Team Mystic ujawniła, że ​​błyszcząca Cleffa w rzeczywistości była Shundo. Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, oznacza to, że Pokémon ma 4 gwiazdki i doskonałe IV w Ataku, Obronie i HP.

Trener zamieścił na nagraniu swoją reakcję na ocenę. „Shundo Cleffa!” O mój Boże, żartujesz?! Zaczynamy” – zawołał trener.

Wielu trenerów podzieliło się gratulacjami w odpowiedziach, a niektórzy zauważyli, że wciąż czekają na znalezienie Shundo.

Schmiltank zauważył, że jego pierwszy Shundo pojawił się dopiero po 80 000 chwytów i zachęcał trenera, aby się nie poddawał. Chociaż błyszczące Pokémony są bardzo trudne do znalezienia, złapanie jednego z doskonałymi IV jest znacznie rzadsze.

Miejmy nadzieję, że ten trener bardzo dobrze zaopiekuje się swoim potężnym małym Pokémonem.

Źródło: www.bing.com