Gracz Pokemon Go wymyśla „genialną” sztuczkę, aby uzyskać najlepsze ataki

Gracz Pokemon Go wymyśla genialną sztuczkę polegającą na wykonywaniu doskonałych rzutów

Gracze Pokemon Go spędzają większość czasu na łapaniu dzikich Pokemonów. Podczas tych przechwytów trenerzy są oceniani pod kątem umiejętności rzucania Poké Ballami, z klasyfikacją jako rzucanie Ładne, Super lub Doskonałe.

Teraz jeden z graczy zdecydował się stworzyć, jak twierdzi społeczność, „niesamowity” wynalazek, dzięki któremu wykonywanie doskonałych rzutów będzie znacznie łatwiejsze.

Gracz Pokemon Go wymyśla genialną sztuczkę polegającą na wykonywaniu doskonałych rzutów

Użytkownik Reddita znany jako Sufficient-Piece-OS opublikował wiadomość na subreddicie Pokemon Go zatytułowaną „Jak zrobiłem moje doskonałe bułki”.

Wyjaśnili, że zbudowali proste, małe narzędzie z patyczka do lodów, taśmy elektrycznej i niebieskiej lepkiej mazi, które pomogło im wykonywać bezbłędne rzuty. Użytkownik załączył także zdjęcia triku DIY w akcji.

Gracz stojący za tą wskazówką wyjaśnił, że ma trudności z rzucaniem Poké Ballami w linii prostej z powodu wstrząsów i dlatego zdecydował się stworzyć to narzędzie, aby rozwiązać ten problem.

Według niego „lepka pasta sprawia, że ​​patyczek do lodów przykleja się do ekranu bez poruszania się, dzięki czemu mogę wykonać idealnie prosty rzut, przesuwając go po nim. Musiałem dodać taśmę izolacyjną po pierwszym szalowaniu. »

Pomysłowe rozwiązanie dla graczy cierpiących na drżenie

Wiele wyzwań w Pokemon Go wymaga od trenerów wykonania określonej liczby rzutów Doskonałych, co dla niektórych może być dość trudne.

Wielu fanów chwaliło pomysłowość tego zawodnika w dostosowaniu swojej techniki ze względu na jego niepełnosprawność. „To takie sprytne, że moje palce tak się trzęsą, że nie zdaję sobie z tego sprawy [des lancers Excellents] w większości przypadków naprawdę powinienem tego spróbować! »

Dla opiekunów, którzy zmagają się z niepewnymi lub drżącymi rękami, ta wskazówka „zrób to sam” może okazać się niezwykle pomocna w pokonywaniu wyzwań związanych z trudnymi do wykonania doskonałymi rzutami.

Źródło: www.bing.com