Gracz Pokémon Go wściekły po utracie ptaka Galar z powodu animacji wylęgania się jaj.

Fani Pokémon Go domagają się łatwej opcji całkowitego pominięcia animacji wylęgania się jaj po tym, jak trener przegapi spotkanie z ptakiem Galar.

Ptaki Galara

Ptaki Galarian z Pokémon Go należą do potworów, które najtrudniej złapać w grze, ze względu na ich wrodzoną rzadkość, wysoki współczynnik łapania i tendencję do wcześniejszej ucieczki.

Dlatego zawsze panuje ogromne napięcie, gdy trener faktycznie natrafia na Galarian Moltres, Zapdos lub Articuno podczas codziennego używania kadzidła przygodowego.

Trener Pokémon Go tęskni za Galar Birdem z powodu jajek

Trener o imieniu Electrical_Fuel_4666 podzielił się swoją historią na subreddicie Pokémon Go w poście zatytułowanym „Pokémon Go Betrayed Me”.

Fan wyjaśnia, że ​​w końcu spotkał Galariana Articuno używającego kadzidła, ale gdy już miał kliknąć ptaka, w jego inkubatorach zaczęły wykluwać się cztery jaja.

„…Zanim się ich wszystkich pozbędę, [Articuno] lewy. Dlaczego nie ma możliwości pominięcia jajek? „, sfrustrowany fan pyta społeczność.

Animacja wylęgu jaj

Niektórzy trenerzy wspominali, że istnieją sposoby na przynajmniej przyspieszenie animacji wylęgania się jaj. „W przyszłości będziesz mógł pominąć animację wylęgania, dotykając ekranu dwoma palcami jednocześnie! »

Jednakże, chociaż możesz przyspieszyć animację, jedynym sposobem, aby ją pominąć, jest całkowite zamknięcie aplikacji, co nie jest idealne.

Niektórzy fani żartowali, że animacje wylęgania się jaj po prostu uchroniły ich przed rozczarowaniem wywołanym widokiem ucieczki Articuno. „No cóż, w przeciwnym razie dałbyś mu złotą jagodę, rzuciłbyś go w doskonały zakręt i po potrząśnięciu uciekłby. »

To nie pierwszy raz, kiedy gracze Pokémon Go są sfrustrowani systemem jajek w Pokémon Go i prawdopodobnie nie będzie to ostatni raz.

Źródło: www.dexerto.com