Gracz Pokemon GO popisuje się bardzo szczęśliwą transakcją

Szczęśliwy gracz wymienia się idealnym, błyszczącym okazem Lucky Kyogre w Pokémon GO

Szczęśliwy gracz Pokémon GO niedawno w mediach społecznościowych pochwalił się niezwykle szczęśliwą transakcją, w wyniku której otrzymał doskonały, błyszczący i szczęśliwy okaz Kyogre. Zdjęcie tego niezwykle rzadkiego shundo Pokémon GO wywołało gratulacje i otwartą zazdrość wśród obserwujących.

Wszyscy spawnicy w Pokémon GO mają trzy unikalne atrybuty zwane w żargonie serii wartościami indywidualnymi (IV): Atak, Obrona i Wytrzymałość, które niektóre elementy interfejsu użytkownika określają również jako HP. Atrybuty te przydzielane są losowo i wahają się od 0 do 15 punktów. Każdy gatunek w grze ma również stałe podstawowe statystyki, które są łączone z IV Pokémon GO w celu określenia zdolności bojowych danej istoty.

Atrybuty przydzielane są losowo i wahają się od 0 do 15 punktów. Każdy gatunek w grze ma stałe statystyki podstawowe, które są łączone z IV Pokémon GO w celu określenia zdolności bojowych danej istoty.

Handel Pokémonami z przyjaciółmi losowo przydziela ich IV, więc nawet okazy o niższej jakości mają pewną wartość i nadal mogą okazać się świetne, po prostu nie dla ich pierwotnego właściciela.

Wpływ przyjaźni na IV zakres sprzedawanych Pokémonów w Pokémon GO

Autor nie ujawnił, czy ten szczęśliwy handel gwarantował otrzymanie szczęśliwego Pokémona, czy nie. Dla jasności, każda interakcja z najlepszym przyjacielem w Pokémon GO niesie ze sobą niewielką szansę na to, że przyjaźń pomiędzy nim a graczem zostanie podniesiona do rangi szczęśliwej. Szczęśliwi przyjaciele powinni otrzymać szczęśliwe Pokémony w następnej wymianie, co przywróci im status najlepszego przyjaciela.

Jednak nawet handel z pechowymi przyjaciółmi może zaowocować szczęśliwym Pokémonem, a szansa na to waha się od 5 do 20%, w zależności od tego, jak długo dane stworzenie pozostawało w kolekcji pierwotnego właściciela. Największą szansę na to mają Pokémony, które mają co najmniej trzy lata, a jeden na pięć z nich ma szczęście, gdy jest wymieniany.

Pokémon GO Po przetestowaniu w ramach żartu z 1 kwietnia w Mapach Google, Pokémon GO zostało po raz pierwszy wydane latem 2016 r. Aplikacja mobilna wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną odniosła bezprecedensowy sukces i pozostaje popularna. Jedna z największych gier mobilnych na świecie, przynosząc miliardy dolarów deweloperowi Niantic.

Źródło: gamerant.com