Gracz Pokémon Go poleca Niantic Campfire, aby znaleźć Twilight Rockruff w raidach

Jak zdobyć Dusk Rockruff w Pokémon Go?

Gracze Pokémon Go mają teraz możliwość zdobycia w grze Trenerów, Dusk Rockruff i Dusk Form Lycanroc, jednak złapanie tego wyjątkowego Pokémona wymaga specjalnego podejścia, ponieważ nie można go złapać na wolności. Aby spotkać Dusk Rockruffa, musisz wykluć jaja, wykonać określone zadania badawcze w terenie lub wziąć udział w najazdach. Ważne jest, aby pamiętać, że Rockruff w Postaci Zmierzchu jest trudny do znalezienia, ale wydaje się, że jeden z graczy Pokémon Go odkrył metodę na zdobycie gwarantowanego Rockruffa Zmierzchu poprzez Raidy.

Korzystanie z aplikacji Campfire w celu znalezienia Dusk Rockruff

Z komentarzy KiwiSteve007 wynika, że ​​kluczem jest korzystanie z aplikacji społecznościowej Niantic – Campfire. Ognisko ma na celu pomóc ci połączyć się z innymi Trenerami i zlokalizować pobliskie Raidy, zarówno lokalne, jak i zdalne. Aby uzyskać dostęp do Ogniska, po prostu dotknij zielonej ikony mapy w prawym rogu mapy w grze Pokémon GO. Spowoduje to wyświetlenie wszystkich działań Raidów i Flar w Twojej okolicy.

Przeglądając Raidy poprzez Ognisko, zwróć uwagę na ikony Raidów. Zwykły Rockruff będzie oznaczony ikoną Raid Rockruff. Jeśli jednak zamiast tego zobaczysz ogólną ikonę Raid Bossa, istnieje duża szansa, że ​​jest to Dusk Rockruff.

Sprawa z ogniskiem

Używanie Ogniska jako skrótu do znalezienia Dusk Rockruff w Raidach wydaje się być zalecaną strategią. Przy odrobinie szczęścia i wytrwałości możesz nawet znaleźć błyszczącą Skałę Zmierzchu i ewoluować w Lycanroca w Postaci Zmierzchu.

Źródło: www.futuregamereleases.com