Gracz Pokémon Go miał pecha i złapał legendarnego ptaka

Pechowy epos z wersją Galar Articuno w Pokemon Go

Trener Pokemon Go miał okropne szczęście z wersją Articuno Galar, ponieważ legendarny ptak uciekał wielokrotnie w ciągu 10 minut.

Mieszane wyniki dla graczy Pokemon Go z legendarnymi ptakami Galar

Gracze Pokemon Go mieli mieszane wyniki po spotkaniach z Galar Legendary Bird. Wielu zawiodło, podczas gdy innym udało się osiągnąć imponujące wyniki i więcej niż jeden przy pomocy Daily Incense.

Trener Go miał ostatnio okazję trzykrotnie w bardzo krótkim czasie zetknąć się z wersją Galar Articuno.

Articuno nieustannie unika trenera Pokemon Go

W poście na subreddicie Pokemon Go trener imieniem Miksuinen zamieścił zdjęcie swojego dziennika ostatnich spotkań. Na nieszczęście dla trenera szczęście – lub zdobycie RNG – nie wydawało się być po jego stronie.

Z dziennika wynika, że ​​trener spotkał Galariana Articuno trzy razy w ciągu zaledwie 10 minut. Jednak Pokemon za każdym razem uciekał.

W komentarzach inni trenerzy Pokemon Go przesłali kondolencje plakatowi.

Jedna osoba skomentowała: „Gratuluję bycia zarówno najszczęśliwszym, jak i najbardziej nieszczęśliwym graczem w grze.” Inna dodała: „Ayo, co?? Jak to w ogóle jest możliwe? »

Inni natomiast upamiętniali niespotkanie jednego z ptaków. „Żart jest taki, że ktoś widział więcej ptaków w ciągu 10 minut niż ja przez całe życie. »

Legendarne ptaki Galar w Pokemon Go są trudne do złapania

Dla tych, którzy nie wiedzą, legendarne ptaki Galar Pokemon Go spotykane na wolności mają bardzo niski wskaźnik połowu. Dodatkowo, ptaki te są bardzo trudne do znalezienia, a ich pojawienie się zwykle wymaga uruchomienia codziennego kadzidła.

Choć ten trener mógł mieć pecha do ptaków, inni doświadczyli czegoś zupełnie odwrotnego. Niedawno trener Pokemon Go połączył kilka udanych, błyskotliwych spotkań w zaledwie trzy minuty.

Źródło: www.dexerto.com