Gracz Pokémon GO ma niesamowite szczęście, łapiąc rzadkiego „shnundo” Littena w Dniu Społeczności.

Pewien szczęśliwy gracz Pokemon Go pokonał niesamowite szanse i złapał rzadkiego „shnundo” Littena podczas Dnia Społeczności 16 marca.

Rzadkość i szczęście podczas Dni Społeczności

Wydarzenia Pokemon Go Community Days cieszą się dużą popularnością wśród fanów gry, co zapewnia mnóstwo powodów, aby się nimi cieszyć. Gracze uwielbiają możliwość poznania wielu innych trenerów w swoich społecznościach i oczywiście podoba im się zwiększony współczynnik przechwytywania podczas wydarzenia.

Dni Społeczności to świetny czas dla graczy na złapanie rzadkich błyszczących, Pokemonów z doskonałymi statystykami, a także innych rodzajów, mniej powszechnych, rzadkich „monów”.

Znalezisko „Shnundo” Littena

W ten sposób jeden z graczy miał tyle szczęścia podczas niedawnego Dnia Społeczności Litten, łapiąc jedną z najrzadszych wersji Pokemona, jakiego mogli złapać – „shnundo” lub Shiny Nundo.

Gracz opublikował swoje schwytanie na Reddicie, początkowo rozczarowany kiepskimi statystykami swojego Shiny Littena. Inni jednak szybko dali znać, jak naprawdę szczęśliwy był jego połów.

Bardzo wyjątkowa rzadkość Shnundo

Shnundo to błyszczące Pokemony z doskonałymi zerowymi statystykami i są niezwykle rzadkim łupem, nawet w dni wydarzeń społecznościowych.

Jeden gracz poinformował OP, że jest to „bardzo, bardzo, bardzo rzadki przedmiot kolekcjonerski”, podczas gdy inny powiedział, że jest „uzasadnioną zazdrością” i wskazał, że „idealne zera” to „świetna kolekcja Pokemonów”.

OP skontaktował się z nim, mówiąc, że jest szczęśliwy, słysząc, jak potoczyły się wydarzenia, chociaż ujawnił, że i tak zamierza zatrzymać swojego Littena.

Gracze, którzy chcą złapać własnego shnundo, mogą spróbować szczęścia na nadchodzących wydarzeniach z okazji Dnia Społeczności, które odbędą się 7 i 20 kwietnia.

Źródło: www.bing.com