Gracz Pokemon GO łapie niezwykle rzadkiego legendarnego pokemona za pomocą prostego Poké Balla

Nowy sezon Pokemon Go

Sezon 13 Pokemon Go rozpoczął się zapowiedzią nowej zawartości, w tym Pokemon GO Tour 2024 i wprowadzeniem do gry Hisui Samurott.Dodatkowo graczowi Pokemon GO udało się złapać rzadkiego Galarian Zapdos za pomocą prostego Poke Balla, co jest bardzo zaskakujące biorąc pod uwagę ich wysoki wskaźnik ucieczki. Inni gracze dzielili się swoimi zabawnymi historiami o łapaniu Galarian Articuno i Zapdos za pomocą różnych typów Poké Balli i technik.

Zaskakujące schwytanie Galariana Zapdosa

Graczowi Pokemon GO udało się schwytać Galariana Zapdosa za pomocą prostego Poke Balla, co wielu graczy uważało za niemożliwe. Rzadkie galariańskie ptaki Articuno, Zapdos i Moltres to jedne z najtrudniejszych Pokémonów do znalezienia w grze, ale gracze mogą zwiększyć swoje szanse na spotkanie ich, używając Codziennego Kadzidła. Dzięki temu kadzidłu gracze widzą wzrost liczby dzikich Pokémonów w swoim regionie na 15 minut. Złapanie jednego z tych ptaków jest niezwykle rzadkim wyczynem, którego wielu graczy nie miało jeszcze okazji dokonać.

Gracz Pokemon GO udostępnił zaskakujące zdjęcie na Reddicie, pokazując Galarian Zapdos schwytany prostym Poke Ballem. Z CP 47 i HP 19, Zapdos ważył 45,85 kg (101,08 funta) i miał 1,34 m wysokości (4,39 stopy). Schwytanie spotkało się z reakcjami zaskoczenia i rozbawienia, ponieważ uznano je za mało prawdopodobne ze względu na dużą liczbę ucieczek ptaków galaryjskich.

Historie innych zaskakujących połowów

Wielu graczy podzieliło się innymi historiami o zaskakujących połowach. Na przykład, jeden gracz złapał Galarian Articuno Wielką Piłką, podczas gdy inny ubolewał, że brakuje Galarian Articuno i Zapdos pomimo użycia Golden Razz Berry, Ultra Ball i doskonałego rzutu. Inni mieli szczęście, jak jeden z graczy, który skorzystał z funkcji automatycznego łapania Pokemon GO Plus+, aby złapać Galariana Zapdos. Wprowadzony na rynek w tym roku Pokemon GO Plus+ to urządzenie ułatwiające graczom Pokemon GO przechwytywanie i kolekcjonowanie przedmiotów.

Podczas gdy trenerzy nadal próbują szczęścia w złapaniu Galarian Bird Trio, Pokemon GO wypuściło sezon 13 zatytułowany „Ponadczasowe podróże”. Wśród pierwszej zawartości ogłoszonej na sezon znajdziemy Pokemon GO Tour 2024, pojawienie się Hisui Samurotta w Pokemon GO, nowy bilet i nową postać.

Źródło: gamerant.com