Gracz Pokémon GO łapie błyszczące Pokémony telefonem w stylu retro.

Zapalonemu graczowi Pokemon GO udało się złapać błyszczącego Pokemona za pomocą telefonu z klapką. Złapanie błyszczącego Pokemona w Pokemon GO jest już uważane za niesamowite, ale złapanie takiego za pomocą telefonu z klapką jest niespotykane.

Błyszczące Pokemony w Pokemon GO

Błyszczące pokemony w Pokemon GO są niezwykle rzadkie, z zaledwie 1,6% szansą na pojawienie się na wolności. Gracze mogą rozpoznać błyszczącego pokemona po jego wariacji kolorystycznej. Dzieje się tak, ponieważ błyszczący Pokemon będzie miał inny odcień niż zwykły Pokemon, a nawet zupełnie nową kolorystykę. Na przykład Bright Torchic będzie miał bardziej żółty odcień niż jego tradycyjna czerwień. Wszystkie oryginalne 151 pokemonów z regionu Kanto z pierwszej generacji mają błyszczącą wersję.

Niesamowity wyczyn

Graczowi 15pmm01 nie tylko udało się znaleźć błyszczącego Pokemona, ale także złapał go za pomocą telefonu z klapką. Na pierwszym obrazie opublikowanym na Reddicie widać świecącego Gyaradosa na telefonie z klapką w stylu retro. Gyarados są zwykle niebieskie, więc czerwony wskazuje, że jest błyszczący. Kolejne dwa obrazy dowodzą, że gracz poprawnie złapał pokemona, a drugi obraz pokazuje datę 10 sierpnia 2023 r. 15pm01 wyjaśnił również, że ten Błyszczący Gyarados był nagrodą po ukończeniu rajdu.

Używany telefon z klapką

Należy zauważyć, że telefon użyty do złapania tego błyszczącego pokemona nie jest urządzeniem 15-letnim. Według 15pmm01 używany telefon to Cat S22 Flip, wydany dwa lata temu. Telefon może wyglądać jak jeden z pierwszych telefonów komórkowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, ale jest to bardziej nowoczesny telefon z klapką i ekranem dotykowym. Sam telefon może obsługiwać większość aplikacji na Androida, ale oryginalny autor wciąż był zaskoczony, że może obsługiwać Pokemon GO, ponieważ telefon może mieć problemy z aplikacjami wymagającymi dużej ilości zasobów.

W komentarzach większość fanów chwaliła oryginalnego autora za jego genialne uchwycenie za pomocą telefonu z klapką, a jeden komentarz ma nawet nadzieję, że stanie się to trendem, w którym Pokemon GO będzie odtwarzane na jeszcze dziwniejszych urządzeniach. Prawdziwym testem dla tego telefonu z klapką byłoby sprawdzenie, czy poradzi sobie z trudniejszymi do złapania Pokemonami w Pokemon GO, takimi jak Lugia, Ho-Oh lub Palkia.

Pokemon GO jest dostępne na iOS i Androida.

Źródło: www.bing.com