Gracz Pokemon GO jako pierwszy uzyskał pełną formę Zygarde’a

Graczowi Pokemon GO udało się zdobyć rzadką pełną formę Zygarde’a, co zadziwiło społeczność graczy. Wielu graczy jest sfrustrowanych trudnością w znalezieniu komórek Zygarde’a, które umożliwią ewolucję Zygarde’a. Pokemon GO wprowadził zmiany w Hikes, aby zwiększyć szansę na znalezienie Zygarde Cells, jednak niektórzy gracze nadal mają z tym problemy.

Gracz staje się pierwszym, który uzyska pełną formę Zygarde’a

Gracz Pokemon GO jako pierwszy na świecie uzyskał pełną formę Zygarde’a. Pokemon GO kontynuuje rozbudowę swojego Pokedexu, dodając nowe Pokemony i błyszczące warianty. Szczególnie w tym roku gracze Pokemon GO entuzjastycznie powitali popularne stworzenia, takie jak Diancie i Mega Rayquaza.

Pokemon GO zawiera już Xerneasa i Yveltala, ale dopiero w tym roku Niantic dodał Zygarde do Pokemon GO, uzupełniając Legendarne trio Generacji 6. Podobnie jak w głównej serii gier, gracze Pokemon GO mogą zdobyć wszystkie formy Zygarde’a, pod warunkiem, że zbierzesz wymagana liczba komórek Zygarde’a. Aby znaleźć komórki Zygarde, gracze Pokemon GO muszą wziąć udział w specjalnym badaniu „Od A do Zygarde”, które rozpoczęło się w lipcu tego roku. Jednak to, co gracze Pokemon GO zauważyli w praktyce, to duża trudność w zdobyciu komórek Zygarde.

Wyzwanie znalezienia komórek Zygarde’a

Użytkownik Twittera, sensray, jako pierwszy na świecie uzyskał pełną postać Zygarde’a w Pokemon GO. Film udostępniony przez japońskiego gracza pokazuje formę Zygarde’a w 50% z CP 1430 i wagą 384,01 kilograma, czyli około 846,59 funta. Następnie wybiera opcję użycia komórek Zygarde’a i zmiany formy Zygarde’a, co skutkuje animacją Legendarnego Pokemona przybierającego pełną formę. Rezultatem jest pełna postać Zygarde’a z CP wynoszącym 1562 i wagą 513,08 kilograma, czyli około 1131,41 funta. Full Zygarde jest uważany za świetnego kieszonkowego Pokémona do bitew PvP Pokemon GO, szczególnie w ligach Ultra i Master. W przypadku Pokemon GO PvE Full Zygarde jest przyzwoitą opcją ataku.

Film Sensraya oszołomił graczy Pokemon GO, potwierdzając, że gracz osiągnął coś, co społeczność graczy Niantic uważa za prawie niemożliwe. W komentarzach gracze gratulowali mu osiągnięcia, ale Niantic byli sfrustrowani. Wielu graczy ma problemy z tworzeniem Tras, podczas gdy inni nie są w stanie znaleźć komórek potrzebnych do ewolucji Zygarde’a. W rezultacie wielu graczy Pokemon GO utknęło w Badaniach Specjalnych Zygarde, nawet miesiące po pojawieniu się Legendarnego w grze.

Trudności w uzyskaniu pełnej formy Zygarde’a

Aby zdobyć Pełną Formę Zygarde’a, gracze Pokemon GO potrzebują 250 komórek, co nie jest łatwym zadaniem. Aby rozwiązać ten problem, Pokemon GO wprowadziło poważną zmianę w Trasach, zwiększając częstotliwość, z jaką gracze znajdują Komórki Zygarde’a. Na portalach społecznościowych można znaleźć komentarze graczy, którzy zgłaszają, że łatwiej im było znaleźć komórki Zygarde’a. Tymczasem inni gracze Pokemon GO zgłaszają, że nie mają tyle szczęścia. Gracze Pokemon GO chcący zdobyć Pełną Formę Zygarde’a mogą mieć tylko nadzieję, że podczas eksploracji Tras, zmiany wprowadzone przez Niantic rzeczywiście im pomogą.

Pokemon GO jest dostępne na Androida i iOS.

Wniosek

Zdobycie pełnej formy Zygarde’a w Pokemon GO to nie lada wyzwanie dla graczy. Pomimo zmian wprowadzonych w Trasach, nadal występują trudności ze znalezieniem niezbędnych komórek. Niantic w dalszym ciągu wzbogaca Pokemon GO o nowe Pokemony i funkcje, ale wciąż należy wprowadzić ulepszenia, aby rozgrywka była bardziej zrównoważona i satysfakcjonująca. Gracze Pokemon GO muszą zatem uzbroić się w cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do Kompletnego Zygarde’a.

Źródło: www.bing.com