Gracz Pokemon Go doskonale oddaje Rayquazę, zdezorientowanego swoimi uczuciami

Wątpliwości gracza Pokemon Go po użyciu ostatniej Master Ball

Trudny wybór

Oprócz wielu zadań badawczych, bitew na siłowni i tras do pokonania, jednym z kluczowych elementów Pokemon Go jest łapanie wszystkich Pokemonów. Jednak nie możesz się tam dostać bez podjęcia kilku dość trudnych decyzji, zwłaszcza gdy są one zarówno potężne, jak i rzadkie, a pozostała ci tylko jedna Master Ball.

Gracz znalazł się dokładnie w takiej sytuacji, a gdy znajomy nazwał to błędem, zastanawiał się, czy nie popełnił dużego błędu.

Pytanie zadane społeczeństwu

Zamieszczając swoje pytanie na Pokemon Go Reddit, użytkownik zapytał społeczność, czy jego schwytanie było „wygraną czy przegraną” w związku z użyciem jego Master Ball, załączając zdjęcie schwytanego hundo Rayquaza.

Oprócz tego imponującego zdjęcia podał więcej szczegółów na temat powodu swojego pytania: „Przyjaciel powiedział mi, że jestem głupi, używając do tego mojego MB, ponieważ są „łatwe” do zdobycia. Pamiętaj, że miało to miejsce podczas Go Fest w Londynie, gdzie miałeś maksymalnie 6 piłek. »

Opinia społeczności

Jak wielu fanów Pokemon Go wie, Master Balls nie są łatwe do zdobycia, ale hundo są jeszcze trudniejsze do znalezienia i rzadsze do złapania, dlatego wielu decyduje się użyć tych piłek na potężnym hundo.

Wygląda na to, że społeczność uznała to zwycięstwo za niewiarygodne, a wiele osób sugerowało, że gracz „najlepiej wykorzystał masterball” i że złapanie takiego hundo jest „dokładnie tym, do czego stworzono MB”. Po co ryzykować, że przegapisz Hundo, którego nie masz gwarancji, że go złapiesz? »

Gracz dodał nawet, że był to jego ostatni bal mistrzowski, co jeszcze bardziej wzmocniło poparcie społeczności, mimo negatywnej opinii znajomego plakatu.

„Zdecydowanie powinieneś pozbyć się poczucia winy z tego powodu” – dodał jeden z użytkowników, dodając, że „Mega Rayquaza to jeden z najbardziej przydatnych Pokemonów w grze”.

Wygląda na to, że pomimo opinii znajomego, ten gracz Pokemon Go dokonał wyboru chwytem i powinien być niezwykle szczęśliwy, że wykorzystał do tego Master Ball.

Źródło: www.dexerto.com