Gracz Lucky Pokemon GO łączy ze sobą Shiny Pokemon

Niesamowite szczęście

Graczowi Pokémon GO udało się złapać dwa błyszczące Pokémony z rzędu, co jest wyczynem z szansą 0,0004%. Swoim niesamowitym szczęściem dzielili się w sieciach społecznościowych.

Zdarzenie to jest bardzo rzadkie i ma szansę wystąpienia 1 na 250 000. Większość graczy nigdy nie doświadczyła takiego poziomu szczęścia, co czyni go godnym uwagi wyczynem w społeczności Pokémon GO.

Szanse na znalezienie Błyszczącego Pokémona

Szanse na znalezienie błyszczącego Pokémona w Pokémon GO wynoszą około 1 na 500. Niektóre stworzenia, takie jak Onix i Lapras, są bardziej podatne na świecenie niż inne.

Legendarne i mityczne Pokémony najprawdopodobniej będą błyszczące, z szansą 5%, która może nawet wzrosnąć do 10% w dni najazdu.

Chociaż ani Hoothoot, ani Ponyta nie mają dużych szans na bycie genialnym w przebojowej grze mobilnej Niantic, jednemu z graczy udało się jednak złapać ich rzadkie warianty w zaledwie dwie minuty.

Szansa na złapanie dwóch błyszczących Pokémonów z rzędu

Dane zebrane przez graczy sugerują, że szansa na zdobycie Błyszczącej Ponyty w Pokémon GO wynosi około 1 na 455. Shiny Hoothoot wydaje się być nieco rzadszy, średnio pojawia się 1 na 455.

Szansa na spotkanie błyszczącego Hoothoota, a następnie błyszczącej Ponyty, wynosi 0,0004%, czyli 1 szansa na 250 000.

Zdecydowana większość graczy nigdy nie widziała dwóch błyszczących Pokémonów z rzędu. Ten rodzaj szczęścia jest praktycznie niespotykany w społeczności, a gracze Pokémon GO znacznie częściej lamentują z powodu szokujących pechowych doświadczeń, niż cieszą się passą błyszczących Pokémonów.

Błyszcząci łowcy Pokémonów powinni być przygotowani

Gracze uważający się za łowców Shiny Pokémon powinni przyjrzeć się grze w nadchodzących tygodniach, zwłaszcza że niedawno ujawniony plan działania Pokémon GO sugeruje, że Shiny Cryogonal powinien zadebiutować w grudniu.

Następnie Niantic udostępniło harmonogram wydarzeń 13. sezonu Pokémon GO, który pasował do kilku dat z wycieku, co znacznie zwiększyło jego wiarygodność.

Źródło: gamerant.com